ru ua

Поцілуй мене бджола: творцеві "Смішариків" викотили позов на мільйони

Поцілуй мене бджола: творцеві "Смішариків" викотили позов на мільйони Фото: (pixabay.com/PhotoMIX-Company)

Чоловік "забув" повернути борг

Російському підприємцю і продюсеру Іллі Попову належить виплатити десятки мільйонів рублів, який той "забув" повернути після зйомок мультфільму "Смішарики". Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Так, гроші чоловік зайняв у Фонду Кіно, а обіцяв повернути в разі, якщо картина про смішних тварин окупитися. І як відомо, мультфільм дійсно окупився і приніс авторам майже дев'ять мільйонів доларів.

"Поцілуй мене бджола! Фонд Кіно подав позов на 30 мільйонів на творця "Смішариків". Ілля Попов, творець відомого мульта, в 2014 році взяв у фонду 30 мільйонів на повнометражних "Смішариків". Обіцяв повернути, якщо стрічка окупиться в прокаті. І вона окупилася, - йдеться в повідомленні.

Тепер, стверджують російські журналісти, чоловікові доведеться розбиратися з арбітражним судом.

"Але Попов вважає, що Нюше з Копатичем лаве потрібніше, і поки нічого не повернув. Фонд під головуванням Леоніда Верещагіна (гендир "Студії Три Те" Микити Міхалкова) подав позов в арбітражний суд на компанію ТОВ "Смішарики" і в Тверський суд — особисто Попова", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, популярна українська група "Антитіла" стали жертвою шахраїв, які подали на них до суду за використання нот і тональності в піснях