ru ua

Пішла до школи та не повернулася: у Кропивницькому пропала 12-річна дівчинка

Пішла до школи та не повернулася: у Кропивницькому пропала 12-річна дівчинка Фото: Пропала дитина (РБК-Україна)

Батьки кажуть, нещодавно вона зацікавилася певним інтернет-рухом

У Кропивницькому пропала 12-річна Катерина Добродій. У п'ятницю, 8 грудня, дівчинка пішла до школи та не повернулася. Про це повідомляє ТСН.

Коли Катя не прийшла на заняття до репетитора з англійської, батьки забили на сполох. З'ясувалося, що на заняттях у школі її теж не було.

"Вона у мами так просила: мамо, можна я в школу не піду, будь ласка! Мама така у них сувора, каже: я дала їй 20 гривень на дорогу і просто її випхала, змусила йти в школу. І все, дитина пішла – і більше ніяк", - розповіла бабуся дівчинки Надія Гордова.

Катю шукають не тільки батьки і поліція, але військові та волонтери. У соцмережах створили спеціальні групи для координації дій.

Щоб дістатися до школи Катя їздила на маршрутці, що її знали всі водії. Але в той день, стверджують вони, дівчинку не везли.

Відео: У Кропивницького зникла школярка (tsn.ua)

Через дві доби після зникнення школярки раптово включився її телефон, який раніше був відключений. Гаджет знайшли на землі недалеко від будинку Каті

"Був включений в неділю. На нього дзвонили, поки він не виключився. Потім поліція знайшла телефон вже вимкнений. Підкинули, швидше за все", - думає дядько дівчинки Юрій Гордовий.

За словами рідних, Катя вчиться добре, конфліктів у сім'ї немає. Нещодавно дівчинка зацікавилася інтернет-рухом, учасники якого розповідають жахливі історії, які з ними трапилися. Про це свідчить сторінка школярки в соцмережі, проте пов'язаний цей факт з її зникненням, встановлюють правоохоронці

"Робимо все можливе. Місто орієнтований, розклеєний майже весь місто, в усіх маршрутних таксі, на всіх стовпах по всьому місту фотографії цієї особи", - каже начальник сектору ювенальної превенції Сергій Вовкогон.

До пошуків Каті підключилися місцеві жителі. Вони патрулюють місто на машинах і пішки

"Хочемо допомогти, щось зробити. Може, щось десь хтось почує. Переживаємо усі, адже у кожного є діти, племінники. Немає тут такого, що чужа сім'я", - розповіла волонтер Дар'я Модонова.

Нагадаємо, під Києвом пропав підліток, який напередодні посварився з батьками.