ru ua

Втопимо у крові: на КремльТВ марять розгромом України (відео)

Втопимо у крові: на КремльТВ марять розгромом України (відео) Фото: колаж РБК-Україна

На телеефірі обговорювалося початок інтервенції ЗС РФ в районі Азовського моря або Харкова

У РФ в ефірі пропагандистського Першого каналу головний редактор журналу "Арсенал вітчизни" Володимир Мураховський розповів про необхідність військового розгрому України. Відповідне відео опублікував у своєму Facebook у четвер, 14 лютого, російський журналіст Аркадій Бабченко, який переїхав жити до України, та нещодавно порадив жителям РФ виїжджати з країни, бо там скоро настане голод.

У студії російські експерти і політики, а також й інші гості передачі, по суті обговорювали питання продовження інтервенції в Україну.

Бабченко наголосив, що цей виступ необхідно дивитися, розуміти і думати.

"Ось тут вони пояснюють усе доступно. На пальцях. На відміну від ура-патріотичних ідіотів, Мураховський розуміє предмет. Там не тільки дурні сидять", - написав він.

В ефірі російського каналу ведучий задав питання Мураховському: "От скажіть, відволікаючись від того, що політично доцільно і можливо, лише з чисто військової точки зору - у Росії є можливість у разі конфлікту в Україні здобути досить швидку перемогу з реальними результатами".

Втопимо у крові: на КремльТВ марять розгромом України (відео)

Фото: скріншот

Також він учточнил, що йдеться не про просування на 20 км вперед, а "зробити щось таке, припустимо, в районі Азовського моря, або в районі Харкова, що чітко продемонструвало б всім іншим, включаючи Вашингтон і Брюссель, що у Росії є реальний військовий варіант".

Мураховський відповів ствердно. Він заявив, що в даний час ЗСУ відновили свою боєздатність, хоча влітку 2014 року" боєздатне ядро української армії було по суті розгромлено". Військовий експерт висловив думку, що Мінські угоди позволии Україні відновити і зміцнити армію.

У той же час, за його словами, на кордоні з Україною РФ сформувала необхідні компоненти збройних сил. Главред "Арсеналу вітчизни" додав, що також з тих пір була проведена радикальна військова реформа, яка вже "продемомстрировала свою ефективність" у Сирії, де працювали російські військово повітряні космічні сили, військово-морський флот, сили спецоперацій, всі види розвідки тощо.

Втопимо у крові: на КремльТВ марять розгромом України (відео)

Фото: скріншот

Мураховський обурився, що якщо Москва офіційно визнає, "що Україна - нацистське держава. Чого ми чекаємо?"

"Як спадкоємці народу, який розгромив нацизм, ми що не знаємо, як вирішується це питання?" - поставив питання главред "Арсеналу вітчизни", і тут же сам на нього відповів: "Це військовий розгром, потім повна люстрація і денацифікація".

Відео: facebook.com/babchenkoa

В коментарях до посту користувачі мережі обурюються і не стримують своїх емоцій:

"Нацик зі скляним поглядом говорить про денацифікацію. Буде, як буде. Мої діди теж загинули у війні з нацистами. Значить, доведеться і мені продовжувати. Тільки тепер проти російських нацистів";

"Хто б сумнівався! Сволочі! А хто ще рожеві ілюзії плекає. "Втрата державної незалежності України" була зустрінута оплесками. Виродки! Які ще можуть бути надії на те, що вони собі щось там не дозволять. Я - грузинка, з Сухумі. Мене запитаєте, чи можна з ними договаривпться чи ні. Україна і так втратила 25 років";

"Сподіваюся, що доживу до повної денацифікації РФ";

"Російські нацисти закликають до денацифікації... - шизофреніки!"

"Не розумію, як таке взагалі можна обговорювати на ТБ і плескати масово під заяви про денацифікацію. Це просто упирі. Як він денацифікацію, мені цікаво проведе, цей син офіцера? Газовими камерами? У нього навіть голос тремтить від припливу адреналіну, ось вже дочекався шансу позвільняти Білу Церкву від жителів";

"Ті негідники роками полощуть мозок, на прямому оці закликаючи і готуючись до ведення агресивної війни. І не здригнеться у них нічого розв'язати реальну бійню - від Білорусі до Азова. Причому ці дідусі-стратеги відсидяться, та ще ж до мемуарів доживуть - на нашому згарищі";

"Приходьте, тварі, втопимо в крові";

"Ось, виявляється, що по Першому каналу крутять. Жахливий виступ у всіх сенсах - від непохитної впевненості у праві направити армію проти України (у відповідь на дії української влади на власній території), від засіли в голові пропагандистських штампів про "геноцид", до ілюзій щодо рівня підготовленості та боєздатності власної армії... але найстрашніше - бурхливі оплески студії на словах "українська армія буде розгромлена"...

Втопимо у крові: на КремльТВ марять розгромом України (відео)

Скрін коментарів: facebook.com/babchenkoa

Як повідомлялося раніше, нещодавно колишній український депутат Василь Волга розповів в ефірі російської пропагандистської передачу про те, що Харків та Суми заснували втікачі козаки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Бабченко висловився про напад РФ на український флот і військовому положенні.

А також розповідали про те, що Бабченко назвав "термін придатності" російської пропаганди.