ua en ru

Будуть жерти собачатину: Бабченко дав пораду росіянам

Будуть жерти собачатину: Бабченко дав пораду росіянам Колаж РБК-Україна

Журналіст вважає, що більшість жителів Росії зійшла з розуму

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, який переїхав жити в Україну, порадив жителям РФ виїжджати з країни, так як там скоро настане голод. Про це він заявив в інтерв'ю для "Ехо Москви".

Аркадій Бабченко відповів на питання російських журналістів і спробував пояснити їм, що ж насправді відбувається на даний момент з Росією і чому всім адекватним людям варто звідти виїхати. Він порівняв Росію з Рейхом.

"Я одне можу сказати. Мордор. Два тижні тому мого друга, Славу Єгорова, з яким ми знайомі років шість, посадили за те, що він протестував проти НРЗБ. Ось ще одній моїй знайомій Насті Шевченко, яку я два місяці тому бачив на форумі у Вільнюсі, у неї померла дочка, поки вона перебувала під домашнім арештом. Ось цих людей я зараховую до своїх. Їх небагато. Я думаю, кілька тисяч по Росії. А тих, кого я знаю особисто, взагалі залишилися одиниці. Цим людям я кажу: "Біжіть, дурні. Росія перетворюється в Рейх, Рейх повинен бути кришталево чистим. Ви будете або мімікрувати, або вас посадять. Біжіть звідти, дурні", - зазначив Бабченко.

Він вважає, що велика частина населення Росії зійшла з розуму і пояснив, що це стало зрозуміло після анексії Криму.

"Я дивився в очі 96% населення, коли стався "Кримнаш". Я пам'ятаю, як ви зійшли з розуму, наприклад, і були абсолютно божевільним і верещали від щастя. І розмовляти з переважною більшістю населення Росії було неможливо. Країна зійшла з розуму...", - звернувся він до журналістів, які брали у нього інтерв'ю.

Аркадій Бабченко розповів, що саме породжує ненависть між Україною і Росією і пояснив, чим росіяни відрізняються від українців.

"Ви приперлися в Україну і вважаєте, що там не повинні критикувати агресора? Ви реально не розумієте? П'ять років війна йде, ви так і не зрозуміли, що ви накоїли? Безумовно, це породжує ненависть. І безумовно це породжує ненависть і в Україні. Тільки ненависть в Україні народжують не пости Аркадія Бабченко, а те, що ви туди приперлися, вбили 13 000 чоловік. Ось це по-справжньому родило ненависть. А ви знову зараз себе намагаєтеся ставити на одну дошку. Ви хочете сказати, що ми такі ж як Україна. Стався якийсь конфлікт, якісь непонятки. Ні, ви не такі. Ви – агресори, загарбники. Ви такі ж. Як була Німеччина в 39-му році, яка напала на Польщу. Чи Радянський Союз, який напав на Польщу", - пояснив свою позицію журналіст.

На запитання ведучих про те, чи збирається він повертатися в Росію, Бабченко пояснив, що ця країна його не цікавить і він приїде туди, тільки коли щось змінитися і тільки в якості журналіста.

"В даному випадку, Олексій, з лютого 17-го року пройшов вже рік. І моя думка дещо змінилося. Я хочу туди приїхати, щоб зробити репортажі про те, як там буде громадянська війна і як там будуть жерти собачатину, роздавати гуманітарну допомогу з Абрамса. А більше мене Росія не цікавить. Чим довше я живу поза межами Росії, тим менше я розумію, навіщо туди повертатися і навіщо там жити взагалі. У ваших місцевих жителів пам'ять як у золотої рибки, не більше п'яти днів. Коли буде нічого жерти, вони за ніжки Буша будуть цілувати Америку в попку і махати американськими прапорцями. Співати український гімн за те, щоб отримати зайву банку сосисок, як вже було в 91-му році. Ви нічого не пам'ятаєте з того, що зовсім не завадило б пам'ятати. Тому ходіння з граблями – найбільша національна зі всіх російських забав", - зазначив Бабченко і розповів про свою мрію.

"Так, у мене є мрія – жити у вільній Україні вільним нормальним життям, просто нормально жити", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Бабченко висловився про напад РФ на український флот і військове положення.

А також розповідали про те, що Бабченко назвав "термін придатності" російської пропаганди.