ru ua

У вагоні 11 градусів: у поїзді "Укрзалізниці" розгорівся неабиякий скандал

У вагоні 11 градусів: у поїзді "Укрзалізниці" розгорівся неабиякий скандал Колаж РБК-Україна

Начальник поїзда винить у всьому погане вугілля

Не так давно пасажирам Чернівці-Київ довелося спати в куртках і шубах через страшний холод, тепер та ж ситуація повторилася і в поїзді Дніпро-Лисичанськ. Користувач Facebook-мережі висловила своє невдоволення, зазначивши, що стовпчик термометра у вагоні досягав лише 11 градусів.

За словами дівчини, у поїзді було страшенно холодно, терпіти такі умови було нестерпно і вона вирішила поспілкуватися з начальником поїзда. Однак той почав в усьому звинувачувати погане вугілля, і зазначив, що від нього мало що залежить.

У вагоні 11 градусів: у поїзді "Укрзалізниці" розгорівся неабиякий скандалФото: (facebook.com/alena.zhygir)

А далі голос провідниці на задньому фоні: "Ви що, не знаєте, в якій країні живете?". Пасажирка поїзда була шокована подібною відповіддю і почала дзвонити на гарячу лінію. Однак безуспішно.

Скріншот поста: (facebook.com/alena.zhygir)

Пізніше відреагував на інцидент журналіст Олександр Рудоманов. Він вважає, що проблема тут криється не в країні і не в поганому вугіллі, а в працівниках, які дозволяють собі приймати це погане вугілля.

У вагоні 11 градусів: у поїзді "Укрзалізниці" розгорівся неабиякий скандал

Скріншот поста: (facebook.com/alena.zhygir)

Нагадаємо, що у Львові жінка замінувала вокзал. Як вона пояснила, що їй довелося це зробити, так як вона спізнювалася на потяг.

Ми писали, що пасажирів поїзда "Ужгород-Одеса" залило окропом.

А також, що "Укрзализныцю" присоромили за стан поїздів. Ярослав Гула виклав ряд знімків, на яких видно розбиті і брудні вікна, обшарпані, протерті сидіння і діряві підлоги, через які можна роздивитися рейки.