Під Вінницею вчителька померла після конфлікту з батьком учениці

Середа 20 лютого 2019 19:05
Під Вінницею вчителька померла після конфлікту з батьком учениці
Вчителька померла після конфлікту з батьками під Вінницею (колаж: РБК-Україна)

Одразу після нападок агресивного чоловіка вчительку забрала швидка

У 46-річної вчительки з села Гнатків Томашпільського району Вінницької області стався інсульт після конфлікту із батьком учениці школи, в якій вона працювала. Через 17 днів вона померла в лікарні, повідомляє "33 канал".

Надія Кушнір, мати вчительки Олійник Світлани Іванівни, розповідає, що в листопаді на уроці фізкультури діти грались з м’ячем і випадково вдарили ним у вухо п’ятикласниці Поліни. Дівчинка попросила полити його холодною водою. Але Світлана радила дочекатись їхньої вчительки, боялась лишати інших учнів самих. На це дитина обізвала педагога "слабою на голову". Після того Світлана підійшла до дівчинки і легенько взяла її за кофтинку. 

Дитина побігла жалітись своїй рідній тітці Марині Олександрівні, яка працювала у школі психологом. Вона прибігла і при всіх дітях стала сваритись із Світланою та принижувати. Але вчителька не хотіла конфліктів і попросила пробачення у Поліни. Все було нормально доки 3 грудня із заробітків не повернувся батько дівчинки Сергій і прийшов до навчального закладу.

Під Вінницею вчителька померла після конфлікту з батьком учениці

Вчителька померла після конфлікту з батьками під Вінницею (фото: 33kanal.com)

Очевидці казали, що тоді чоловік тягав вчительку за рукав і вимагав, аби вона ще раз просила вибачення перед дітьми. Зрештою, вони пішли до кабінету директорки. Вже там дівчинка стала жалітись, що після того як Світлана взяла її за кофтинку, на животі утворилась біла плямка. Хоча жодної експертизи ніхто не робив і не зафіксовано тілесних ушкоджень.

Батько Сергій сильно кричав та розмахував кулаками. Чоловік навіть замахувався, але директорка вчасно стала між ними та розборонила. Світлана почервоніла як рак та пішла. Мала на меті розрахуватись, бо батько учениці вимагав тільки звільнення. Після того Світлана сіла у класі писати пояснювальну записку, за кілька хвилин в неї впала ручка і дістати вона її вже не могла.

У медзакладі Світлана Олійник провела 17 днів. До свідомості не приходила. В останні дні життя була висока температура, обкладали льодом. Напередодні ноги вкрились трупними плямами. Вранці 20 грудня серце Світлани зупинилось.

Рідні вчительки, весь цей час вимагають справедливого розслідування ситуації, але в офіційній довідці вказано, що причиною смерті став гіпертонічний криз. Вони вже готують заяву до поліції та прокуратури, адже не згідні з висновками фахівців і вважають, що вчительку до такого стану довели.

До речі, оскаженілі батьки в одній зі шкіл влаштували жахливу розправу над п'ятикласником за те, що він тероризував своїх однокласників.

Також ми повідомляли, що батьки, які планують повести сина в перший клас шоковані тим, що в школі немає туалету - замість нього дірки на вулиці.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся