ua en ru

Волочкова втратила дитину через стрес: всі деталі

Волочкова втратила дитину через стрес: всі деталі Колаж РБК-Україна

Волочкова розповіла про те, як втратила дитину

Анастасія Волочкова розповіла про те, що в період свого роману з олігархом Сулейманом Керімовим у неї стався викидень через стрес. Про це повідомляють россЗМІ.

В 25 років Волочкова закрутила роман Сулейманом Керімовим, який на той час був уже одружений. За словами скандальної балерини, її відносини з олігархом тривали три з половиною роки.

Варто зазначити, що про причини розставання Волочкова розповіла тільки зараз. За словами балерини, коли вона жила разом з Керімовим, то більше ні на кого не дивилася, але олігарх був дуже ревнивий.

"Коли я завагітніла, він мені сказав: "Настя, давай ти будеш моєю дружиною, але, якщо ти народиш дитину, і мені щось не сподобається, я заберу її. Дитину будуть виховувати бабусі в Дербенті", - розповіла балерина.

Вона зазначила, що коли почула про це, то у неї стався стрес. Волочкова втратила свідомість у балетному залі, після чого у неї стався викидень.

Волочкова заявила, що зараз вона дуже щаслива в нових відносинах, але свого обранця відома балерина не прагне афішувати.

Анастасія Волочкова (фото: instagram.com/volochkova_art)

Нагадаємо, що Анастасію Волочкову висміяли за абсурдний фотошоп, який вона застосувала на своїй фотографії з відпочинку на Мальдівах. При цьому Волочкову розкритикували практично за все.

Раніше повідомлялося про те, що Волочкова викликала подив своєю поведінкою на Мальдівах. Справа в тому, що балерина робила знімки свого відомого шпагату і знімала сторіс в стані алкогольного сп'яніння.

Ми також писали про те, що Волочкова вирішила назавжди переїхати з Росії на Мальдіви.