"Смердюче лігво безпритульних": український квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

STYLERLIFE        27.10.2016 - 16:46
Фото: Квадрокоптер PC-1 (peoplesproject.com)
Фото: Квадрокоптер PC-1 (peoplesproject.com)

Волонтери збирають гроші на нові квадрокоптери, які допоможуть українським бійцям викривати позиції ворогів. Підтримати ініціативу може кожен

Українські розвідники показали фото прихованих позицій бойовиків, зроблені за допомогою квадрокоптера PC-1 - розробки українських волонтерів People's Project.

"Місцина, зображена на фото, на перший погляд схожа радше на смітник, де окопалися безпритульні. Хтось далекий від військової справи певно розсміється уголос - оце перемога, сфотографували смердюче лігво бомжів. Та розвідники дотримуються іншої думки: адже на фото зафіксовано опорний пункт терористів, на наших бійців тут чатує прихована смерть. Дані координати вже нанесено на оперативні карти. Ми певні - чим більше даних збере наша розвідка, тим легшим буде майбутнє звільнення нашої землі від окупантів", - розповіли волонтери.

Фото: "Смердюче лігво" бойовиків "ДНР" (peoplesproject.com)

Фото: Легкий і непомітний безпілотник - перший помічник військового розвідника (peoplesproject.com)

People's Project відзначили, що фото вони отримали за принципом "послуга за послугу".

"В рамках проекту "Сім квадрокоптер РС-1", ми передали один з перших апаратів в підрозділ розвідки на передовій. І ось, наша машинка успішно працює на фронті і по сей день", - розповіли волонтери.

Компактний і надійний РС-1 розгортається в бойове положення менше ніж за дві хвилини.

"Саме такий квадрокоптер ви можете подарувати і іншим підрозділам: адже запити на легкий і непомітний розвідувальний апарат продовжують надходити до People's Project. Розвідники виявлять приховані позиції ворога, зможуть адекватно оцінити сили окупанта і прорахувати всі несподіванки - тільки уявіть, скільки наших захисників ви врятуєте своїми пожертвами", - додали в центрі.

Зробити пожертвування можна на сайті People's Project.

Раніше лікарі та волонтери поставили на ноги ще одного тяжкопораненого бійця.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top