ru ua

"Смердюче лігво безпритульних": український квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

"Смердюче лігво безпритульних": український квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків Фото: Квадрокоптер PC-1 (peoplesproject.com)

Волонтери збирають гроші на нові квадрокоптери, які допоможуть українським бійцям викривати позиції ворогів. Підтримати ініціативу може кожен

Українські розвідники показали фото прихованих позицій бойовиків, зроблені за допомогою квадрокоптера PC-1 - розробки українських волонтерів People's Project.

"Місцина, зображена на фото, на перший погляд схожа радше на смітник, де окопалися безпритульні. Хтось далекий від військової справи певно розсміється уголос - оце перемога, сфотографували смердюче лігво бомжів. Та розвідники дотримуються іншої думки: адже на фото зафіксовано опорний пункт терористів, на наших бійців тут чатує прихована смерть. Дані координати вже нанесено на оперативні карти. Ми певні - чим більше даних збере наша розвідка, тим легшим буде майбутнє звільнення нашої землі від окупантів", - розповіли волонтери.

"Смердюче лігво безпритульних": український квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

Фото: "Смердюче лігво" бойовиків "ДНР" (peoplesproject.com)

"Смердюче лігво безпритульних": український квадрокоптер PC-1 розкрив приховані позиції бойовиків

Фото: Легкий і непомітний безпілотник - перший помічник військового розвідника (peoplesproject.com)

People's Project відзначили, що фото вони отримали за принципом "послуга за послугу".

"В рамках проекту "Сім квадрокоптер РС-1", ми передали один з перших апаратів в підрозділ розвідки на передовій. І ось, наша машинка успішно працює на фронті і по сей день", - розповіли волонтери.

Компактний і надійний РС-1 розгортається в бойове положення менше ніж за дві хвилини.

"Саме такий квадрокоптер ви можете подарувати і іншим підрозділам: адже запити на легкий і непомітний розвідувальний апарат продовжують надходити до People's Project. Розвідники виявлять приховані позиції ворога, зможуть адекватно оцінити сили окупанта і прорахувати всі несподіванки - тільки уявіть, скільки наших захисників ви врятуєте своїми пожертвами", - додали в центрі.

Зробити пожертвування можна на сайті People's Project.

Раніше лікарі та волонтери поставили на ноги ще одного тяжкопораненого бійця.