ru ua

Головний лікар розповіла про малюка 12-річної породіллі з Львівської області

Головний лікар розповіла про малюка 12-річної породіллі з Львівської області Фото: Малюк (pixabay.com/christianabella)

З’явилися нові подробиці про дитину шестикласниці

У Львівській області 12-річна мешканка Борислава народила у львівському пологовому будинку №1 здорову дівчинку вагою 2,5 кг. Щоб пологи пройшли вдало, школярці провели кесарів розтин. До Львова 12-річну породіллю привезли за три дні до пологів, які львівські медики провели 17 вересня. Про це розповіла головний лікар пологового будинку №1 Людмила Шекета у коментарі виданню Zaxid.net.

Дівчинка 2,5 кг і зростом 48 см народилася з ознаками незрілості, а тому її перевели в Львівський обласний неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні для ретельного обстеження та лікування.

Лікар-неонатолог Ірина Носова, яка опікується немовлям, розповіла, що з дівчинкою зараз усе гаразд. Дитина народилася недоношеною, у 35 тижнів, але відхилень у розвитку немає. Малюк вже самостійно смокче з пляшечки, має гарний апетит і швидко набирає вагу. Дівчинку вже перевели з інкубатора в ліжечко. Цього тижня вона ще проходитиме відповідне лікування, а наступного її випишуть додому.

12-річна породілля, ім’я якої не розголошують, є мешканкою Борислава, а батько дитини - її 18-річний сусід.

Керівник Львівського центру прав людини Олександр Атаманюк пояснив виданню, що батька дитини можуть притягнути до відповідальності за ст. 155 ККУ (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості), яка передбачає позбавлення волі на строк до 5 років. При цьому саме поняття статевої зрілості є виключно біологічним та індивідуальним і тому визначається у кожному конкретному випадку, на підставі обов’язкової судово-медичної експертизи.

Головний лікар розповіла, що матір 12-річної породіллі не знала про її стан до 33 тижня вагітності. Сама 31-річна бабуся має шестеро дітей, найменшій доньці вісім місяців.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області 12-річна дівчинка народила дитину.