ru ua

Лікарі назвали причину масового отруєння в яслах львівського дитячого садка

Лікарі назвали причину масового отруєння в яслах львівського дитячого садка Колаж РБК-Україна

Як виявилося, отруєння не пов'язано з харчуванням

Після проведення ряду лабораторних досліджень експерти виявили причину отруєння дітей в дитячому садку №153 у Львові. Як виявилося, десятеро дітей, з яких один знаходиться в лікарні, заразилися ентеровірусом. Про це повідомило видання Zaxid.net.

Ще минулого тижня у дітей підвищилася температура і відкрилася блювота. Ясельну групу "Посмішка" відвідують 16 дітей, з них в понеділок прийшло в садок тільки троє. За словами адміністрації саду, в групі провели дезінфекцію.

В інших групах все в порядку, ні в кого з дітей не проявилися схожі симптоми. Після виявлення причини зараження, стало зрозуміло, що до харчування воно не має ніякого відношення. Швидше за все, один з дітей заразився ентеровірусом не в садку, а потім інфікував інших дітей.

Для довідки: ентеровіруси - це ціла група вірусів, якою найчастіше заражаються діти дошкільного віку. Вони передаються повітряно-крапельним шляхом, через брудні руки, через предмети загального користування. У дітей інфекція може приймати різноманітні форми – від кишкових і респіраторних до ураження нервової системи і серця. Особливо небезпечні вони для новонароджених дітей.

До речі, в Одесі мама п'ятьох близнюків, які народилися три роки тому, виселяє екс-чоловіка з квартири через суд. Чоловік не підтримує сім'ю матеріально і вже заборгував дітям 60 тисяч аліментів.

Також ми повідомляли про те, що ведмідь врятував трирічну дитину в лісі, яка перебувала там дві доби при мінусовій температурі повітря.

Раніше ми писали про те, що у львівському пологовому будинку з'явилася на світ дівчинка-богатир.