Вихідні дні в Україні 2017

STYLERLIFE        12.04.2017 - 12:56
Фото: вихідні в Україні (freeimages.com/Kristiina Mayra)
Фото: вихідні в Україні (freeimages.com/Kristiina Mayra)

Перелік всіх державних свят цього року, офіційні вихідні дні 2017 для українців

Свята - відмінна можливість провести час з близькими, і додаткові дні відпочинку серед напружених робочих буднів. Як і скільки будемо відпочивати в цьому році, перелік офіційних свят в Україні, які вихідні дні 2017 переносяться у виробничому календарі, розповість Styler.

Вихідні та святкові дні 2017 Україна

Статтею 73 Кодексу законів від працю України встановлено перелік святкових і вихідних днів в країні. У цей список входять державні та релігійні свята.

У листопаді 2016 року Кабінет міністрів України прийняв графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням святкових і неробочих днів. Згідно з розпорядженням №850-р Кабміну, для створення оптимальних умов праці та відпочинку в період святкування Дня перемоги та Дня незалежності України керівникам підприємств рекомендується перенести робочий день з понеділка 8 травня - на суботу 13 травня, і з п'ятниці 25 серпня - на суботу 19 серпня .

Новорічні свята 2017

Календар вихідних 2017 Україні розпочався з Нового року. Зимові канікули у українців тривали з 31 грудня - по 3 січня. Також затяжні вихідні були на свято Різдва Христового (7-9 січня).

Жіночий день

Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня - офіційний неробочий день для всіх українців.

Воскресіння Христове

Великдень - релігійне свято, яке у нас в країні є вихідним. Його дата за церковним календарем щорічно змінюється, і в 2017 році великодні святкові вихідні потрапляють на 15-16 квітня. Воскресіння Господнє за традицією щорічно святкується в неділю, тому за законом вихідним є і наступний день після свята.

День солідарності трудящих

Два дні на початку травня в Україні відзначають День міжнародної солідарності трудящих. У 2017 році 1 і 2 травня потрапляють на понеділок і вівторок, тому "маївка" в українців розпочнеться ще з вихідних і триватиме цілих чотири дні.

День Перемоги

9 травня згадують героїв, які віддали свої життя за мир і вшановують ветеранів Другої світової війни. Офіційне свято - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є неробочим днем. Згідно з рекомендаціями Кабміну, 8 травня також буде вихідним днем, тому українці відпочиватимуть 4 дні безперервно з 6-го по 9-е травня.

Трійця

Ще одне велике релігійне свято і додатковий вихідний в Україні - Трійця. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, тому дата святкування також щорічно змінюється. У 2017 році Трійця 4 червня (неділя), вихідний переноситься на 5 червня.

День Конституції

Державне свято 28 червня, коли відзначається День Конституції України, є ще одним додатковим вихідним в перший місяць літа.

День Незалежності

У 2017 році Україна відзначить 26-ту річницю незалежності, 24 серпня - неробочий день для українців. У відповідності з розпорядженням "Про перенесення робочих днів у 2017 році", вихідні на День незалежності будуть тривалими - з 24-го по 27 серпня. При цьому, 25 серпня доведеться відпрацювати в суботу 19 числа.

День захисника України

Свято, яке почали відзначати зовсім недавно - День захисника України. 14 жовтня вітають захисників нашої Батьківщини. Цей день офіційний вихідний і в цьому році він потрапляє на суботу. Тому День захисника будемо святкувати три дні з 14-го по 16 жовтня включно.

Скорочені робочі дні

Згідно ст.53 КЗпП України, попередні святковим робочі дні для працівників як по п'ятиденному, так і по шестиденному робочому графіку повинні бути скорочені на одну годину. Такими днями в 2017 році є:

 • 6 січня перед Різдвом;
 • 7 березня перед Міжнародним жіночим днем;
 • 8 травня перед Днем перемоги. Згідно з розпорядженням Кабміну №850-р, цей день буде вихідним. Отже, на одну годину буде скорочена робоча субота - 13 травня;;
 • 27 червня перед Днем Конституції;
 • 23 серпня перед Днем незалежності;
 • 13 жовтня перед Днем захисника України.

Затяжні свята та вихідні дні у 2017 році

З урахуванням переносів вихідних, в 2017 році на українців чекає відразу кілька довгих вікендів.

 • Першотравневі свята 29 квітня - 2 травня 2017 року включно;
 • Вихідні на День Перемоги - 6-9 травня 2017;
 • Три дня з 3-го по 5-е червня відпочиватимемо на Трійцю;
 • З 24-го - по 27-е серпня будуть вихідними з нагоди Дня незалежності.
 • З 14-го по 16-е жовтня - святкові вихідні на День захисника України.
Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top