Вихідні дні в Україні 2017

STYLERLIFE        09.11.2016 - 17:00
Фото: Свята в 2017 році (qha.com.ua)
Фото: Свята в 2017 році (qha.com.ua)

Перелік всіх державних свят наступного року, офіційні вихідні дні 2017 для українців

Свята - відмінна можливість провести час з близькими, і додаткові дні відпочинку серед напружених робочих буднів. Як і скільки будемо відпочивати в наступному році, перелік офіційних свят в Україні, які вихідні дні 2017 переносяться у виробничому календарі, розповість Styler.

Вихідні та святкові дні 2017 Україна

Статтею 73 Кодексу законів від працю України встановлено перелік святкових і вихідних днів в країні. У цей список входять державні та релігійні свята.

Календарь праздников 2017Фото: Вихідні 2017 Україна (ua.all.biz)

Новорічні свята 2017

Календар вихідних 2017 в Україні починається з Нового року. 1 січня є офіційним вихідним. Так як в наступному році він потрапляє на неділю, згідно зі ст. 67 КЗпП, неробочим є наступний за святом будній день, тобто 2 січня. Таким чином новорічні канікули в українців почнуться з 31 грудня і триватимуть до 3 січня. З 3-го по 6-січня - робочі дні, а потім знову три дні відпочинку. Релігійне свято Різдва Христова відзначається 7-го січня, в суботу. Завдяки перенесенню вихідного, з'явиться додатковий день відпочинку 9 січня.

Жіночий день

Міжнародний жіночий день є державним святом в Україні. 8 березня - офіційний неробочий день для всіх українців.

Воскресіння Христове

Великдень - релігійне свято, яке у нас в країні є вихідним. Його дата за церковним календарем щорічно змінюється, і в 2017 році великодні святкові вихідні потрапляють на 15-16 квітня. Воскресіння Господнє за традицією щорічно святкується в неділю, тому за законом вихідним є і наступний день після свята.

День солідарності трудящих

Два дні на початку травня в Україні відзначають День міжнародної солідарності трудящих. У 2017 році 1 і 2 травня потрапляють на понеділок і вівторок, тому "маївка" в українців розпочнеться ще з вихідних і триватиме цілих чотири дні.

Травневі свята триватимуть 4 безперервних дняФото: Вихідні дні 2017 Україна - травневі свята відзначаємо 4 дня (ivona.bigmir.net)

День Перемоги

9 травня згадують героїв, що віддали свої життя за мир і вшановують ветеранів Другої світової війни. Офіційне свято - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є неробочим днем.

Трійця

Ще одне велике релігійне свято і додатковий вихідний в Україні - Трійця. Він відзначається на 50-й день після Великодня, тому дата святкування також щорічно змінюється. У 2017 році Трійця 4 червня (неділя), вихідний переноситься на 5 червня.

День Конституції

Державне свято 28 червня, коли відзначається День Конституції України, є ще одним додатковим вихідним в перший місяць літа.

День Незалежності

У 2017 році Україна відзначить 26-ту річницю незалежності, 24 серпня - неробочий день для українців.

День незалежності - офіційний вихідний 24 серпняФото: День незалежності - офіційний вихідний 24 серпня (myukraina.com.ua)

День захисника України

Свято, яке почали відзначати зовсім недавно - День захисника України. 14 жовтня вітають захисників нашої Батьківщини. Цей день офіційний вихідний і в наступному році він потрапляє на суботу. Тому День захисника будемо святкувати три дні з 14-го по 16 жовтня включно.

Скорочені робочі дні

Згідно ст.53 КЗпП України, попередні святковим робочі дні для працівників як по п'ятиденному, так і по шестиденному робочому графіку повинні бути скорочені на одну годину. Такими днями в 2017 році є:

 • 6 січня перед Різдвом;
 • 7 березня перед Міжнародним жіночим днем;
 • 8 травня перед Днем перемоги;
 • 27 червня перед Днем Конституції;
 • 23 серпня перед Днем незалежності;
 • 13 жовтня перед Днем захисника України.

У 2017 році буде кілька тривалих вихіднихФото: У 2017 році буде кілька тривалих вихідних (news.ifmo.ru)

Затяжні святка та вихідні дні у 2017 році

З урахуванням переносів вихідних, в наступному році на українців чекає відразу кілька довгих вікендів.

 • Новорічні канікули з 31 грудня 2016 по 2 січня 2017 включно;
 • Різдвяні свята 7-9 січня;
 • Першотравневі свята 29 квітня - 2 травня 2017 року включно;
 • Три дні з 3-го по 5-е червня відпочиватимемо на Трійцю;
 • З 14-го по 16-те жовтня - святкові вихідні на День захисника України.
On Top