ua en ru

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал Колаж РБК-Україна

У мережі присоромили за безсердечність пасажирів маршрутки

Нещодавно в Івано-Франківській області водій маршрутки висадив дитину на мороз в Коломиї через відсутність повної суми коштів для оплати проїзду. Інцидент стався близько 17:00 біля ЗОШ № 1. Про це розповіла старша сестра постраждалої дитини Ольга Никипанчук, передає STYLER. У мережі під публікацією STYLER у Facebook розгорівся справжній скандал через висадку дитини з транспорту за небезпечних погодних умов.

Як розповідалося раніше, через безсердечність водія 11-річній дівчинці довелося в інший кінець міста йти пішки, так як водій відмовився везти дитину безкоштовно. Никипанчук додала, що гроші у дівчинки на проїзд були, але вона їх втратила і тому попросила водія довезти її до кінцевої зупинки за 1 гривню, яку знайшла в кишені.

У мережі засудили як маршрутчика, який висадив дитину на мороз в Коломиї, так і пасажирів, і навіть батьків. Користувачі порахували, що пасажири могли доплатити за дівчинку, а водій провезти безкоштовно.

"В черговий раз переконуюся - страшнішого звіра, ніж людина, нема на Землі!!!", "Люди з тваринами помінялися місцями. Тварини тепер добріші ніж двоногі скоти", "З водієм все зрозуміло ((( Питання до пасажирів: невже хтось збіднів би, якби заплатив за дитину??!!", "А потім такі водії кажуть, що не виганяв, що сама вийшла, що п'яна була і найстрашніше, що є ті, хто "підтвердить ці слова! Хіба ЛЮДИ так чинять?", "А чому дитина сама в 11 років у темний час дня їздить?? Що за батьки...", — пишуть в мережі.

Деякі користувачі вважають хорошою ідей ввести кримінальну відповідальність за висадку пасажирів з транспорту.

"Кримінальна відповідальність за таке має бути при складанні договору з перевізником, а він (керівник) повинен довести цю інформацію працівнику, щоб в темний час доби, взимку не висаджувати пасажирів з транспорту, тому що копійчані інтереси деяких водіїв дорого коштують", – пише Сергій Сірий.

Деякі користувачі мережі згадали про недавню трагедію, яка сталася в Житомирі: водій висадив студентку на мороз через відсутність грошей, пізніше дівчина померла через переохолодження внутрішніх органів.

"Ну ось знову! На щастя, з цією дівчинкою нічого не сталося.... Ось вам і доказ того, як водії можуть вчинити, висаджують навіть дитину! Те, що на Житомирщині водій міг вигнати дівчину на мороз, у мене особисто не викликає сумніву!", "Той же сценарій, що і на Житомирщині. Таких водіїв треба гнати з роботи без права на роботу. Нехай горе-водій подумає, що потрібно для людини, щоб її поважали і цінували за її сердечність до ближнього", — зазначили читачі.

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал

Висадив 11-річну дівчинку на мороз: в мережі розгорівся новий скандал

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/styler.rbc.ua

Також ми писали, що в Мелітополі маршрутник принизив дитину-пільговика.