ru ua

Вибух на Бессарабці: постраждала вперше прокоментувала свій стан після події

Вибух на Бессарабці: постраждала вперше прокоментувала свій стан після події Фото: Наталія Целовальнікова (facebook.com/yaxo4yspat)

Наталія Целовальнікова поділилася важливою порадою

Постраждала під час вибуху автомобіля біля Бессарабського ринку в центрі Києва Наталія Целовальнікова розповіла, як почуває себе після лікування. Про це вона написала на сторінці своєї матері Ірини Конєвої у соцмережі Facebook.

Дівчина зазначила, що пише з маминої сторінки, тому що поліція досі не віддала її телефон, планшет і ноутбук.

"Скільки добра мене переповнює, не пояснити, скільки чудових людей поруч! Я місяць тому вперше прочитала коментарі і, чесно, розплакалася від добрих слів, а ось читаючи неадекватні припущення "Шерлоків Холмсів" мене вперше за весь час розвеселили. Я так щиро сміялася і була вдячна цим людям з низьким рівнем IQ. Стільки ролей мені приміряли: і агент, і жінка з низькою соціальною відповідальністю та ... правда, сама не очікувала, що після трьох місяців у лікарні я так скучила за станом на душі від емоцій сміху. Яке ж це класне відчуття!" - написала Наталя.

Вона порадила людям цінувати кожен день.

"Ми вважаємо нудним побутом те, що насправді є прекрасними можливостями! Я посміхаюся, жартую тут періодично, а зробити те, що ви робите в буденності легко, для мене є колосальною працею (з поламаною ногою і рукою особливо не поактивничаєш). В думках щодня такий мозковий штурм і переоцінка цінностей... Як же хочеться донести вам, щоб ви не сумували через дрібниці", - зазначила Целовальнікова.

Вибух на Бессарабці: постраждала вперше прокоментувала свій стан після події

Фото: Наталка з матір'ю (facebook.com/Irina_Konieva)

Нагадаємо, 8 вересня 2017 року в центрі Києва поряд з Бессарабським ринком вибухнув легковий автомобіль Toyota Camry з грузинськими номерами. В авто перебувало троє людей. В результаті інциденту загинув чоловік. Поліція встановила, що ним виявився громадянин Грузії Темур Махаурі, якого силовики пов'язують з чеченськими колами. У 2017 році його затримували у Києві за незаконне зберігання зброї, проте чоловіка звільнили за угоду зі слідством. Махаурі називають "особистим ворогом" лідера Чечні Рамзана Кадирова. В результаті події постраждали жінка і дитина.

Раніше повідомлялося про стан постраждалої у вибуху в Києві.