ua en ru

Ющенко-молодший таємно одружився на "козачці"

Ющенко-молодший таємно одружився на "козачці" Фото: Андрій Ющенко з дружиною (facebook.com/JetSetter.ua)

Дружина старша за Андрія Ющенка на два роки

Андрій Ющенко одружився вдруге. Про це розповів його батько, екс-президент України Віктор Ющенко в ексклюзивному інтерв'ю для ТСН.

Старший син екс-президента Віктора Ющенка знову одружився. Подробиці про невістку розповів сам Віктор Ющенко під час відвідування концерту Вахтанга Кікабідзе в Києві. На концерт третій президент України прийшов у супроводі дружини Катерини, дочки Віталіни і внучки Андріани. Сина з невісткою на заході не було.

Віктор Ющенко зізнався, що тепер він може бути спокійний за сина. Свою невістку він називає "козачкой" і каже, що нова дружина добре впливає на сина.

Дружину Ющенка-молодшого звуть Олена Безугла. Їй 34 роки, і вона родом із Запоріжжя. Олена старша за свого чоловіка на два роки. У неї є власний благодійний фонд, який займається ресторанним бізнесом. А три роки тому Олена Безугла теж хотіла стати політиком і балотувалася в депутати міської ради.

З Андрієм Ющенком Олена познайомилася 14 років тому, ще до його першого шлюбу з Лізою Єфросиніною. Шлюб з Єфросиніною тривав лише три роки.

Після розлучення Андрій Ющенко перестав з'являтися на публіці, відростив бороду. За словами Віктора Ющенка, він у той період неабияк хвилювався за сина.

Зараз екс-президент зізнається, що син змінився і у нього все добре.

"У Андрійка все добре, слава Богу, у нього сім'я. Вже у мене серце спокійне. Гарна дружина. Невістка наша, наша красуня, мила, розумна, працьовита, як мурашка. Ось вимагаю, щоб поголив бороду, і ніяк не виходить у мене. Я його тільки зустріну – кажу: синку, прибери це, прибери. А невістка хоче, невістка хоче. Оленка – козачка з Запоріжжя. Батька, на жаль, немає, а мама є. У них давня історія була, а потім перерва. А потім знову знайшли один одного", - розповів старший Ющенко.

Весілля Олени та Андрія відбулася в листопаді 2017 року.

Відео: Син екс-президента Ющенко одружився вдруге (ТСН)

До речі, українська співачка розповіла про підготовку до весілля.