ua en ru

"Завданням росіян було не порятунок жителів": бойовик "ЛДНР" зробив несподіване зізнання

"Завданням росіян було не порятунок жителів": бойовик "ЛДНР" зробив несподіване зізнання Фото: Бойовик (twitter.com/DubovoySlavyans)

Найманець з РФ підтвердив те, що було очевидно ще три роки тому

Росіяни приїжджали на Донбас для розпалювання конфлікту ще в лютому 2014 року під час президентства Януковича. Таке визнання зробив найманець з РФ, повідомив журналіст Денис Казанський у своєму блозі, цитуючи інтерв'ю бойовика на сепаратистському сайті "ИА Новоросія".

"З осені 2013 року я почав стежити за подіями в Києві і на початок січня прийшов до однозначної думки про антиросійської складової майдану. Тоді я став шукати проросійські організації в Луганську, і незабаром познайомилися з такими. Ми стали їздити на підтримку російських акцій, допомагали атрибутикою з початку лютого 2014 року. в період взяття СБУ в Луганську допомагали різним організаціям, в т. ч. "Луганської гвардії" Анастасії Пятерікова", - зізнався Мазепин.

Крім того, він розповів, що в РФ існують військово-польові табори, в яких готують бойовиків "ЛДНР".

"До квітня 2014 року в одному з сіл півдня Воронезької області нам вдалося створити власний військово-польовий табір для як збірний пункт ополченців - добровольців, де ми могли дати елементарні навички володіння зброєю, радіостанцією, вчили обкопуватися. І він проіснував майже до осені 2014 року", - додав терорист.

"Чим більше проходить часу, тим більше балакучими стають учасники бойових дій. І їхні розповіді щоразу тільки підтверджують те, про що ми говорили з найперших днів весни 2014 року. Росія з самого початку була зацікавлена ​​в цій війні, ретельно розпалювала її, провокувала кровопролиття і постійно підливала масла у вогонь. Завданням росіян було не порятунок жителів Донбасу, а створення такої ситуації, в якій цих самих жителів Донбасу загине максимальну кількість", - підсумував розповідь найманця Казанський.

Раніше в мережі висміяли "наукову" теорію про походження "народу Донбасу".