ru ua

На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)

На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео) Фото: Поїзд зійшов з рейок (facebook.com/Jurasyk)

Постраждалих немає

У районі села Сіль Великоберезнянського району Закарпатської області потяг зійшов з рейок. Відповідні фото і відео опублікував користувач Юрій Васильович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Опубліковано Юрієм Васильовичем 10 січня 2018 р.

Відео: Поїзд зійшов з рейок (facebook.com/Jurasyk)

Як повідомила прес-секретар ГУ ПП в Закарпатській області Тетяна Щеголева, які постраждали в результаті цієї події немає, пише місцеве видання 0312.ua.

На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)

Фото: Поїзд зійшов з рейок (facebook.com/Jurasyk)

"Вагони зійшли не з проблеми в шляхах. В результаті ДТП, залізничний транспорт на Закарпатті не зупинявся, адже поїзд їхав окремої" вантажний "колією", - відзначили в поліції.

На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)На Закарпатті потяг зійшов з рейок (відео)

Фото: Поїзд зійшов з рейок (facebook.com/Jurasyk)

Раніше під Києвом водій дивом зумів уникнути неминучої смерті на ж/д переїзді.

На відео можна побачити, як власник елітної іномарки проїхав на заборонний сигнал світлофора. У підсумку він виявився затиснутий між шлагбаумами. Водій намагався маневрувати, але з'їхати з залізничних колій у нього не вийшло.

Працівник залізниці вибіг з будівлі поста, підняв шлагбаум, тим самим звільнивши шлях машині. Власник Mercedes встиг згорнути в сторону, а буквально через пару секунд повз проїхав поїзд.