ua en ru

Заборона серіалу: в СБУ відреагували на звернення Зеленського

Заборона серіалу: в СБУ відреагували на звернення Зеленського Володимир Зеленський (фото: РБК-Україна)

У відомстві зробили заяву з приводу гучного висловлювання актора

Служба безпеки України не може ввести заборону на трансляцію яких-небудь фільмів чи серіалів, у тому числі і проекту "Свати". Про це заявила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй Facebook-сторінці.

Таким чином, Гітлянська відреагувала на обурення популярного шоумена та актора, лідера студії "Квартал 95" Володимира Зеленського з приводу введення в Україні заборони на серіал "Свати".

"Можу особисто від себе погодитися з обуреннями відомого шоумена. На жаль, сьогодні найбільший інтерес преси складають саме питання заборони в'їзду російських співаків та акторів, - написала вона.

У той же час Гітлянська зазначила, що Служба безпеки України "не має повноважень забороняти жодного фільму або серіалу".

Заборона серіалу: в СБУ відреагували на звернення Зеленського

Скріншот поста (facebook.com/giolena11)

"Це виключна компетенція Мінкульту", - додала вона.

Нагадаємо, що 23 листопада Зеленський емоційно відреагував на можливу заборону серіалу "Свати". Відповідне відеозвернення артист опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Якщо вам не подобається слово "свати". Якщо вам ближче слово "куми", то ви спочатку поборіть своє "кумівство", а потім будете боротися з нашими "Сватами", - сказав Зеленський.

Накипіло!

Опубліковано Володимиром Зеленським 23 листопад 2017 р.

Відео: Володимир Зеленський прокоментував заборону "Сватів" (facebook.com/zelenskiy95)

Актор додав, що серіал дивляться мільйони телеглядачів і його заборона ніяк не пов'язаний з безпекою країни.

"Це український серіал. Цей серіал придуманий мною. Цей серіал зроблений нашими людьми. Якого дідька ви там щось пропонуєте? Хто ви такі? Що ви зробили? Якщо ви – Служба безпеки України – дбайте про безпеку України. Щоб на вулицю можна було вільно вийти і дітям було не страшно", - сказав артист.

До речі, звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі. У соцмережі Facebook та на офіційному каналі "Студія Квартал 95" запис набрав близько двох мільйонів переглядів і безліч коментарів користувачів.