ua en ru

Змусили одягати мертву сестру: моторошні подробиці життя "дівчини з валізи"

Змусили одягати мертву сестру: моторошні подробиці життя "дівчини з валізи" Колаж РБК-Україна

Даша мріяла забрати з інтернату свою молодшу сестру

Відео: YouYube/Говорити Україна

Друзі і родичі 19-річної Дар'ї Білоус, яку в ЗМІ називають "дівчиною з валізи", розповіли шокуючі подробиці з її життя у програмі "Говорить Україна".

Даша виховувалася у багатодітній родині, де терпіла знущання від жорстокості своєї матері. Наймолодша сестра дівчини, Богдана, виховується в інтернаті.

Однокласник загиблої розповідає, що іноді Даша спала на уроках, бо мати будила її в чотири ранку і змушувала перекопувати город, а взимку відправляла в ліс за дровами. До того ж Дар'я, будучи дитиною, постійно терпіла побої від матері - іноді влітку ходила в светрі, щоб приховати синці.

Коли дівчині було 14 років, її зґвалтували, а в 17 вона написала відмову від матері-тирана і стала жити з прийомною сім'єю.

Пізніше дівчина поступила в коледж і переїхала в гуртожиток. Вона різко змінилася, стала яскраво фарбуватися і намагалася модно одягатися. Подруга розповідає, що Дарина зустрічалася з хлопцями східної зовнішності - часто їх змінювала, вони водили її в кафе і давали гроші.

Змусили одягати мертву сестру: моторошні подробиці життя "дівчини з валізи"

Дар'я Білоус (фото: instagram.com/daria_bilous18/)

Незважаючи на тяжке дитинство, Даша іноді навідувалася до рідної матері - допомагала з ремонтом. Ще дівчина мріяла забрати молодшу сестру, 13-річну Богдану, з інтернату.

Старша сестра дівчини розповіла, що мати ніколи не забирала Богдану на вихідні. А після смерті Даші вона її забрала і змусила фарбувати і одягати мертву сестру. Відразу ж після похорону мати відвезла дівчинку назад в інтернат.

Труп дівчини, складений у валізу, знайшли в Дніпрі 4 січня цього року. За версією поліції, Дар'ї нанесли удар тупим предметом по голові, а потім задушили. Вбивця дівчини досі не знайдений.

Раніше ми повідомляли про те, що в розстрілі подружжя біля будівлі суду в Миколаєві знайшли херсонський слід.

Також ми писали про те, що батько загиблої активістки, Катерини Гандзюк, звернувся до тих, хто намагається вплинути на нього у зв'язку з розслідуванням вбивства його дочки.