ua en ru

Вас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котів

Вас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котів Фото: Кот (pixabay.com/Kirgiz03)

Організатори також хочуть створити для котів затишне місце

У столичному зоопарку шукають волонтерів, які будуть гладити котів. Про це повідомили на сторінці "Зоокоти" в соцмережі Facebook.

"Прес-служба Зоокотів повідомляє, що нам потрібні волонтери - "гладильщики" котів. Якщо у вас немає можливості тримати кота, ви потребуєте фелінотерапії, зняття стресу після важкого дня або просто хочете спілкування з Муррркотами - гайда до нас. Більше 70 Зоокотів чекає вас. Ми в потаємному місці Київського зоопарку. P. S. Звичайно, буде добре, якщо ви допоможете нам фізично - годувати котів, будувати КотоМістечко, піарити тварин. Але люди, які просто будуть гладити кішок і соціалізувати їх, також вкрай необхідні. Для контактів: (067) 583-70-89, Angelina Yar, (097) 502-75-51, Oleg Andros. Всім мур", - написали у спільноті.

Організатори зазначили, що відкриті вакансії є завжди. Приходити можна щодня з 11 ранку, попередньо зв'язавшись з організаторами. З собою можна брати корм для котів і фотоапарат.

"Проект Зоокоти не відноситься до зоопарку практично ніяк, крім територіального аспекту. Ми взяли на себе відповідальність за тварин, яких знищували в зоопарку, і намагаємося не допустити цього в майбутньому", - розповіли організатори.

Вас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котів

Скріншот поста (facebook.com/zoocatskyiv)

"Якщо ви суто волонтерствувати у Зоокотів і не гуляти по зоопарку – вхід безкоштовний", - зазначили в мережі.

Вас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котівВас чекають: у Київському зоопарку шукають волонтерів, щоб гладити котів

Скріншот коментарів (facebook.com/zoocatskyiv)

До речі, в Одесі п'яний чоловік побив собаку і викинув з сьомого поверху.

Інцидент стався в неділю, 19 листопада, близько 17:30 на вулиці Шкільній. Очевидці події викликали до будинку співробітників правоохоронних органів, а собаку відвезли до ветеринарної клініки.

Врятувати тварину не вдалося. Від отриманих травм такса померла.