Жорстоке вбивство родини у Вінниці: нові мотиви злочину

Жорстоке вбивство родини у Вінниці: нові мотиви злочину
Колаж РБК-Україна

Близькі та рідні сім'ї розповіли про нові мотиви жорстокого вбивства

В кінці лютого суд Вінниці ще на 60 діб продовжив запобіжний захід Анатолію Мальцю, який підозрюється у вбивстві своєї сім'ї у Вінниці 31 грудня 2018 року. Про це повідомляє "33 канал".

А тим часом серед знайомих, друзів і рідних загиблої сім'ї з'являються цікаві версії мотивів цього жахливого злочину.

Перша версія вбивства – друга жінка. У Анатолія була нова дружина від якої у нього була дитина. При цьому від першої дружини у нього двоє дітей вже було. Передбачається, що він міг розриватися на ці дві сім'ї між трьома жінками - мамою і своїми дружинами. Не виключено, що друга дружина Ліна наполягала на тому, щоб він остаточно розлучився зі своєю першою сім'єю до їх новосілля в нову квартиру. Для цього Анатолію необхідно було виселити маму з іншими рідними в батьківський будинок.

Друга версія – це чотирикімнатна квартира. Рідні розуміють, що саме куплена на виплату простора квартира в новому будинку стала причиною розбіжностей двох сімей. Кажуть, що за це приміщення платив і сам Анатолій, і його мама. Але хто більше вклав у квартиру та мав більше прав на це житло, знають тільки рідні і слідчі.

Третя версія – у Анатолія були борги, і він готував втечу на Гоа. Анатолія Мальця добре знає все IT-співтовариство Вінниці і Україні, бо він був одним з кращих. Анатолій працював в США та Ізраїлі. Він користувався авторитетом і у нього були хороші заробітки.

Але після пресингу правоохоронців на ІТ-галузь і ФОП багато хто з місцевих програмістів виїхали за кордон, де спокійніше і більше платять. Анатолій, можливо, також думав про втечу з України, оскільки дуже цікавився умовами для ІТ-спеціалістів на Гоа і інших "вільних" зон.

А ще в професійних колах говорять, що він останнім часом став якимось нервовим і брав гроші в борг. Тут не зрозуміло, боргів він набирався за життя на 2 сім'ї, або через підготовку до втечі, або у нього були якісь інші причини.

Цю версію частково спростовують його "дорогі" адвокати, яких навряд чи може собі дозволити людина в боргах. В той же час бажання отримати контроль над 4-кімнатною квартирою в Академічному з її подальшим продажем може багато чого пояснити в цій справі.

Варто зазначити, що все таємне і приховане у цій справі почне прояснюватися не раніше, ніж через 2 місяці.

Нагадаємо, що раніше була встановлена вірогідна причина цього жорстокого злочину.

Ми також писали про те, що цинізм вінницького вбивці вразив українців.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся