ua en ru

Житло із "сюрпризом": ветерану АТО виділили кімнату, де розкладався труп

Житло із "сюрпризом": ветерану АТО виділили кімнату, де розкладався труп Колаж РБК-Україна

Ветерану АТО здали непридатне для життя житло

У Запоріжжі ветеран АТО Сергій Доля два роки чекав житло і отримав кімнату по вулиці Привокзальній, в якій його чекав "сюрприз". Крім того, кімнату видали лише після того, як він прийшов на прийом до мера.

Чоловік кілька років стояв у черзі на житло і коли його прохання нарешті почули - був невимовно радий. Однак до отримання ордена ветеран АТО не бачив, в якому стані знаходиться кімната.

Пізніше з'ясувалося, що житло просто непридатне для життя: тіло колишнього господара пролежало кілька тижнів пысля смерті, але навіть після цього комунальники не призвели кімнату в порядок.

Тепер з купою непотрібного мотлоху Сергію доведеться справлятися самому. Все настільки старе, що руйнується при найменшому дотику.

Ветерану АТО виділили кімнату з трупом (відео: YouTube/Алекс Телерадіокомпанія)

До речі, тіло померлого знайшли прямо на ліжку. Його виявили сусіди через два тижні після смерті, коли відчули неприємний запах. Хоча у Коммунаровському райвідділі ветерану АТО сказали, що труп знайшли на лавочці біля гуртожитку.

Однак ці нюанси не лякають чоловіка. Хоча від допомоги він би не відмовився. Сергій вже звертався в комунальне підприємство, яке обслуговує гуртожиток, однак там йому сказали, що нічим допомогти не можуть.

Житло із "сюрпризом": ветерану АТО виділили кімнату, де розкладався трупВетерану АТО виділили кімнату з трупом (фото: YouTube/Алекс Телерадіокомпанія)

До речі, лише на одне вивезення сміття, що залишилось після попереднього мешканця, потрібно більше 1000 гривень.

Раніше повідомлялося про те, що в Києві неадекватна людина побила ветерана АТО разом з його дружиною. Молодий чоловік наніс удар 60-річному ветерану кастетом по голові.

Ми також писали про те, що 15-річний підліток напав на ветерана АТО, в результаті чого 40-річний потерпілий опинився в реанімації з важкими тілесними травмами.