ru ua

Жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками (фото)

Жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками (фото) Колаж РБК-Україна

Рибу чоловікові продали в магазині мелітопольського рибцеха, який розташований на Новому Мелітополі

Чоловік зняв на фото копчену рибу, яку він придбав у магазині мелітопольського рибного цеху. На зябрах риби він виявив черв'яків і личинок. Дані фотографії "щасливий" власник риби відправив до редакції місцевого видання "МВ".

Після отриманих фотографій, журналісти хотіли зв'язатися з чоловіком, щоб дізнатися більше інформації про цей інцидент, але зробити це їм не вдалося.

Жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками (фото)

Фото: mv.org.ua

Варто зазначити, що прокоментувати придбану рибу обіцяв представник керівництва мелітопольського рибного цеху. Але на момент публікації новини, коментар від нього не надійшов.

Жителя Мелітополя шокував делікатес з хробаками (фото)

Фото: mv.org.ua

Нагадаємо, що днями харків'янка знайшла в улюбленій багатьма цукерці з горіхами Candy Nut білих хробаків. Вона зазначила, що це були її найулюбленіші цукерки.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві чоловік купив своїй дитині печиво "Зернове" популярної марки і виявив у ньому черв'яків і кокони. При цьому чоловік виявив "сюрприз" не відразу, а після того, як його син вже з'їв два печива.

Ми також повідомляли про те, що мешканка міста Коломия Івано-Франківської області в аптеці купила дитячий чай для своєї дитини. Але, як виявилося, чай був зіпсований і в ньому були черв'яки.