"Це дуже сумно і прикро": Журналіст назвав протестну промову Сокурова безглуздою

Середа 29 березня 2017 21:23
Журналіст назвав протестну промову Сокурова безглуздою
Фото: Олександр Тверськи

Напередодні режисер виступив із зверненням до Володимира Путіна про звільнення Олега Сенцова

Промова Олександра Сокурова не принесе ніякого результату, оскільки режисер просто займається "шляхетністю" у приниженні. Таку думку висловив відомий російський журналіст Олександр Тверський на своїй сторінці в Facebook.

"Пан Сокуров, який регулярно зустрічається з Путіним і тисне йому руку, сказав нещодавно, що він готовий, якщо буде потрібно стати на коліна перед Путіним і просити його про звільнення Сенцова. І ось зараз пан Сокуров зі своєю промовою на врученні премії "Ніка" знову підняв цю тему. І я без усякого здивування почув фразу: "Я чекаю на рішення президента, ми з ним обговорювали і президент сказав, що він буде думати над цією проблемою". Оплески в залі. Далі я дивитися не став, тому що мені глибоко огидна "благородство" у приниженні і не викликає ніякої поваги, коли царя про те молять - не важливо про що", - написав він.

Журналіст зазначив, що замість прямого звинувачення, Сокуров воліє вести діалог з диктатором.

"Замість того, щоб бойкотувати цього президента, закликати світову спільноту до дій, пан Сокуров віддає перевагу приїхати, попити чаю з Путіним, сказати пару слів про Сенцове і виїхати. Толку від цього нуль. Виглядає це дуже сумно і прикро", – заявив Тверській.

"Є одне правило у будь-якого царька. При дворі повинні бути всі.І лизоблюди, і блазні, і ланцюгові пси, і офіційні, кишенькові критики, які будуть імітувати совість і небайдужість наближеної до трону інтелігенції. А ви і далі плескайте в долоні", - підсумував журналіст.

До речі, в мережі захоплені зверненням російського режисера, який закликав звільнити Сенцова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся