ua en ru

В американському зоопарку народилося відразу 10 малюків гепардів

В американському зоопарку народилося відразу 10 малюків гепардів Фото: Гепарди

В США у двох сім'ях хижаків з`явилося плямисте поповнення

В американському зоопарку міста Форт Роял (штат Вірджинія) за тиждень народилося десятеро малюків гепардів. Поповнення принесли дві сім'ї хижаків. Плямистих малюків показали громадськості. Про це повідомляє ТСН.

В кінці минулого року стало відомо, що гепарди перебувають на межі вимирання. Через ситуацію новина про малюків стала величезною радістю для американського зоопарку.

Маленьким гепардам трохи більше тижня, проте вони вже показують свій характер, демонструючи ледь помітні зуби.

Раніше в зоопарку Арнема, що в Нідерландах, шестеро дитинчат гепардів вийшли до відвідувачів. Серед поповнення звіринця чотири дівчинки і двоє хлопчиків. Зараз їх важко розрізнити, адже вони дуже схожі.

Нагадаємо, вчені попередили, що в природі почали вимирати гепарди. У світі істотно зменшилася популяція гепардів. Фахівці пропонують перевести тварин із категорії "вразливих" видів у категорію "вимираючих". Гепарди були вигнані з 91% свого історичного ареалу проживання. Найсильніше постраждала популяція азіатського гепарда: на невеликій ізольованій території в Ірані залишається не більше 50 кішок. Ситуацію погіршує те, що 77% ареалів проживання гепарда знаходяться поза охоронюваних природних територій. Це ускладнює роботу щодо їх захисту та значно посилює вразливість до антропогенного навантаження.