ua en ru

Пропаганда насильства над тваринами: Ані Лорак вляпалася в новий скандал

Пропаганда насильства над тваринами: Ані Лорак вляпалася в новий скандал Ані Лорак пропагує насильство над тваринами (фото: instagram.com/anilorak)

Ані Лорак виявилася в центрі скандалу з пропагандою насильства над тваринами

Ані Лорак разом з дочкою Софією відвідала 8 березня океанаріум в Москві, чим, на думку фанатів, підтримала насильство над тваринами. Шанувальники співачки вважають, що примусове утримання диких тварин – насильство, яке не має пропагуватися і сприйматися як позитивні емоції. Фанати Ані Лорак висловили своє обурення під фотографіями у Instagram.

Ані Лорак пропагує насильство над тваринами (фото: instagram.com/anilorak)

Відома українська артистка Ані Лорак опублікувала два знімки з дочкою на тлі океанаріуму. Після цього на неї посипався шквал критики. Шанувальники співачки накинулися на пропаговані нею цінності.

"Західні зірки виступають проти утримання в неволі морських ссавців. А ви пропагуєте океанаріум. Чому???", "Зі спалахом тварин не можна фотографувати, але мабуть Ані Лорак можна", "Ані Лорак, ви підтримуєте умови, в яких містяться дельфіни, і методи їх тренування??!!", "Ви підтримуєте те, що цих дельфінів забирають ще маленьких від мами і від зграї? Ви ж сама мама! Ви б хотіли таку долю для своєї дитини? І те що вони ніколи не побачать своїх рідних, до кінця життя будуть жити у маленьких басейнах, розважати людей, і діти, плаваючі з ними тикати пальцями і дряпати їх?" "Гицелька, мало того, що підтримує насильство над тваринами, ще сама вчиняє їм шкоду своїм спалахом", - пишуть в коментарях.

Слід зазначити, що нещодавно Ані Лорак нарвалася на жорстку критику з боку шанувальників.

Нагадаємо, що Лазарєв заінтригував фотографією з Лорак.