ua en ru

Третій місяць: Ані Лорак показала вагітний животик" (відео)

Третій місяць: Ані Лорак показала вагітний животик" (відео) Ані Лорак вагітна від Сергія Лазарєва (ілюстративне фото: instagram.com/anilorak)

У мережі вважають, що Ані Лорак вагітна від Сергія Лазарєва

Фанати Ані Лорак запідозрили співачку у вагітності від Сергія Лазарєва, з яким вона давно дружить і проводить багато вільного часу. Артистка опублікувала у своєму Instagram відео з виступу, на якому шанувальники "знайшли" у співачки вагітний животик. Деякі припустили, що "батьком" є ніхто інший, як кращий друг співачки Сергій Лазарєв. Свої здогадки користувачі написали під відео.

Ані Лорак підозрюють у вагітності від Сергія Лазарєва (відео: instagram.com/anilorak)

Фанати відзначили, що на нещодавно опублікованому відео у артистки помітно кругленький животик. Деякі вважають, що Ані Лорак вагітна від Сергія Лазарєва.

"Батько дитини швидше всього Лазарєв, він давно за Кароліною бігає. А зараз вона офіційно вільна...", "Вагітна?", "Щось мені одному здалося, що як-то пузо випирає", "Десь третій місяць, хлопці", "У Соні буде сестричка або братик???", "Мені одній здається, що у неї вагітний животик?", "Люди... скільки у вас отрути... та яка вам різниця вагітна чи "смачно поїла"?", "Ой! Якщо вагітна, здорово! Всі встигають ці молоді діви!))", "У положенні, точно", – пишуть під відео фанати.

Третій місяць: Ані Лорак показала вагітний животик" (відео)

Ані Лорак підозрюють у вагітності від Сергія Лазарєва (скріншот)

Нагадаємо, що раніше "вагітна" Лорак шокувала фанатів дивним фото.

Також ми писали, що Фанати накинулися на повну Ані Лорак