ua en ru

"А тепер я стану мамою": Руслана поділилася радісною новиною

"А тепер я стану мамою": Руслана поділилася радісною новиною Фото: Руслана (facebook.com/ruslana.official)

Співачка опублікувала зворушливе відео

Знаменита українська співачка, переможниця "Євробачення 2004", Руслана повідомила, що найближчим часом стане хрещеною мамою доньки своїх друзів. Про це співачка написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і опублікувала зворушливе відео.

"Всім привіт! У мене сьогодні велике свято. У мене на руках спить маленька Катруся. Зараз я буду її хрещеною мамою. Зараз ми заходимо в собор і почнемо це фантастичне і неймовірне дійство. Я сьогодні стану частиною сім'ї Грицаків. Це Павло Грицак, мій близький друг і його ляля. А тепер я буду її хрещеною мамою. Слава Ісусу Христу!", - таке звернення співачка записала на відео.

На відеозаписі видно, що співачка дуже щаслива.

Відео: Руслана з дитиною на руках (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Нещодавно ми писали, що українська співачка Руслана перенесла операцію на оці.

Переможниця Євробачення-2004 українська співачка і волонтер Руслана Лижичко повідомила своїм прихильникам, що перенесла операцію на оці.

Руслана повідомила, що сьогодні вночі вилітає до Бухаресту, так як повинна брати участь у журі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення-2018.

Крім того, співачка попередила, що невелика зміна іміджу пов'язана з тим, що їй довелося перенести операцію на оці.

"Сьогодні перенесла операцію на оці. І вночі вилітаю в Бухарест. Завтра я запрошена бути в журі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення 2018, голосування відбудеться в прямому ефірі.

Я покажу своє півгодинне шоу всім шанувальникам, які весь час стежать за Євробаченням. Хочу всім повідомити, що невелика зміна іміджу буде пов'язана лише з операцією напередодні. Гарантую, що на наш драйв і нашу енергію це не вплине! Емоцій буде ще більше! Люблю всіх і з нетерпінням чекаю зустрічі у Румунії!" - написала співачка.

До речі, Руслана розповіла, навіщо їй знадобилася важка операція.