ua en ru

Євробачення 2018: ILLARIA презентувала двомовну пісню для конкурсу

Євробачення 2018: ILLARIA презентувала двомовну пісню для конкурсу ILLARIA (фото: прес-служба)

Пісня "Сила" була написана самою співачкою спеціально для цьогорічного конкурсу

ILLARIA вирішила втретє брати участь у Національному відборі на Євробачення 2018, аби гідно представити країну на європейській сцені та своїм прикладом довести, що величезне бажання і віра у власні сили можуть допомогти людям долати труднощі, сприймати себе таким, як є і робити світ кращим!

"Своєю піснею я хочу надихнути людей повірити у себе і свою перемогу над життєвими труднощами, адже "Переможець - не той, хто ніколи не програє, а той, хто ніколи не здається!" - коментує співачка. - Цього року я знову вирішила взяти участь у Національному відборі, бо відчула, що саме така пісня має представляти цього року нашу країну!"

Євробачення 2018: ILLARIA презентувала двомовну пісню для конкурсу

Вона нагадує, що наші предки вважали, що гармонії можна досягнути, встановивши зв'язок енергій неба, землі та власної внутрішньої сили.

"Моя пісня є сучасною інтерпретацією цієї давньої мудрості. Саме тому у звучанні поєднані наші давні етнічні мотиви з актуальним електронним саундом. Сакральні музичні інструменти, такі, як кобза, цитра, колесна ліра, дримба, сопілки та кавали звучатимуть в оздобленні потужних переможних ритмів.

А двомовний текст дозволяє одночасно донести до українців та європейців головну ідею - "всі люди різні та особливі, кожен з нас може відчути в собі ВЛАСНУ силу, щоб боротися за свої принципи, здійснювати мрії і жити вільно на "повні груди", - говорить співачка.

Відео: ILLARIA — Сила (Eurovision Ukraine 2018) (YouTube/ILLARIAmusic)

Почути пісню "СИЛА" наживо і проголосувати за виступ ILLARIA під номером "8" українські глядачі зможуть вже 17-го лютого. Саме у цей день о 19:00 у прямому ефірі "СТБ" і "UA Перший" відбудеться другий півфінал Національного відбору міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2018", за результатом якого визначиться друга трійка фіналістів.

Нагадаємо, що ILLARIA вже двічі ставала фіналісткою Національних відборів "Євробачення": у 2014-му році з драматичною композицією "I'm alive" та у 2017-му - з романтичною баладою "Thank You For My Way".

Та за думкою багатьох критиків, цьогорічна конкурсна пісня "СИЛА" більш автентично передає творчість авторки і має всі шанси на перемогу!

До речі, Сергій Бабкін висловився про свою участь у Нацвідборі на Євробачення 2018.

Відео: video.rbc.ua

Дивіться також відео, в якому про цьогорічний Нацвідбір розповідає музичний продюсер конкурсу Руслан Квінта.

Відео: video.rbc.ua