ru ua

"Не ведіться на провокації": Руслана жорстко висловилася про брудні передвиборчі технології

"Не ведіться на провокації": Руслана жорстко висловилася про брудні передвиборчі технології Фото: Руслана Лижичко (УНІАН)

Співачка пояснила свою позицію по відношенню до російської мови

Відома українська співачка, переможниця Євробачення 2004 року Руслана Лижичко закликала українців не вірити в наклеп пропагандистів на її адресу. Про це виконавиця написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Починаються знову брудні передвиборчі технології. Програма, яка вийшла на 112 каналі як нещодавня, насправді була записана дуже давно, в 2015 році, коли по всій країні і в моєму рідному Львові був флешмоб, де всі розмовляли російською, демонструючи толерантність" , - написала 45-річна співачка.

"Я говорила російською, щоб українська позиція була донесена тоді для всього СНД. Моя музика була, є і буде лише українською, я просуваю і популяризую виключно українську екзотику та етніку у своїй музиці, вивчаю глибоко нашу автентику та показую її на світових сценах. На мене роблять наклепи, брехню та інформаційні атаки постійно, фабрикуючи і обдурюючи вас, щоб ви переставали вірити у те, за що ми боримось. Не піддавайтесь на провокації", - зазначила вона.

"Не ведіться на провокації": Руслана жорстко висловилася про брудні передвиборчі технології

Фото: Руслана (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

"Ви ж розумієте, кому я кидаю виклик і чому мене інформаційно пробують дискредитувати. Я сильна. Ні на мене, ні на мою команду, ні на близьких мені людей це точно не повпливає. Прошу, щоб і на вас це не впливало. Кому ви повірите: публічній людині, яка стоїть 20 років на сцені і співає українською про Україну, чи технологам Агресора?" - запитала зірка.

"Не ведіться на провокації": Руслана жорстко висловилася про брудні передвиборчі технології

Скріншот поста (facebook.com/ruslana.lyzhychko.5)

До речі, Руслана показала кадри з репетиції концерту до Дня незалежності.

Нещодавно Руслана похвалилася розкішної вишиванкою.

Раніше Руслана Лижичко похвалилася підтягнутим тілом.

ТОП-5 найбільш епатажних переможців Євробачення (відео: STYLER.rbc.ua)