ru ua

Український гурт випустив крутий кавер на маловідому пісню Кузьми Скрябіна

Український гурт випустив крутий кавер на маловідому пісню Кузьми Скрябіна Колаж РБК-Україна

Останні романтики української рок-сцени "Шосте Чуття" переспівали пісню "Оля"

До Дня народження Андрія Кузьменка львівські поп-рок-романтики "Шосте Чуття", які лише нещодавно презентували авторський трек "Без тебе", представили кавер на пісню з репертуару групи "Скрябін" "Оля".

Відзначимо, що "Шосте Чуття" неодноразово виступали на концертах, присвячених пам'яті Кузьми. У Львові такі виступи за участю групи стали вже традицією.

В 2017 році на одному з таких концертів організатори запропонували групі виконати пісню "Оля". Учасники "Шосте Чуття" погодилися, незважаючи на те, що ця композиція мало відома широкій публіці (оригінальна версія "Оля" увійшла до другого альбому гурту "Скрябін" "Мова риб" 1993 року - Ред.).

Під час концерту публіка тепло сприйняла кавер і група отримала сотні позитивних відгуків. За словами лідера львівського колективу Михайла Бучковського, після цього виступу вони зважилися зафіксувати на студії своє бачення пісні Кузьменка.

"Це пісня про дівчат, про їх особливості, про щирість. Як завжди, прості і водночас глибокі слова від Андрія Кузьменка, які переспівує і нагадує всім гурт "Шосте Чуття", - коментує Михайло.

Відео: YouTube/MusicVideoUA

Нагадаємо, 17 серпня цього року світлому, чуйному і геніальному музиканту, Людині з великої літери - Андрію Кузьменку - виповнилося б 50 років. На честь ювілею маестро Styler зібрав 10 найкрутіших кавер-версій композицій, які назавжди залишаться жити в наших серцях.

Раніше мама Кузьми Скрябіна розповіла, що син найбільше цінував у людях і чого не терпів.

Відео: РБК-Україна