ru ua

"Згадувати": Макс Барських представив нову пісню про кохання

"Згадувати": Макс Барських представив нову пісню про кохання Фото: Макс Барських (instagram.com/max_barskih)

Композиція увійде в майбутній альбом музиканта "7"

Популярний український співак Макс Барських презентував новий сингл під назвою "Згадувати", а також лірик-відео на трек

У ролику тисячі особистих історій слухачів об'єднані в один осінній спогад про кохання.

"Згадувати" - перший сингл з майбутнього альбому музиканта "7". Він присвячений семи почуттям, які його автор випробував за два роки, що пройшли з моменту релізу мультиплатинового альбому Тумани".

"Спогади - це найчастіше фрагменти кращого, які залишаються після відносин. Я пам'ятаю тільки хороше і залишаю собі світлий портрет людини, яку любив. Вас чекає дуже відвертий альбом і він вже в дорозі", - каже Макс Барських.

Користувачі мережі вже діляться враженнями у коментарях під відео.

"Ця пісня, немов чоловіче одкровення... замкова свердловина в душу, прочинені двері в думки, вузький тунель в серці... просто космос!", "Шалено! Пісня вогонь", "Відчуваю цей альбом буде ще кращим за "Тумані"! Браво Макс, кожен трек - шедевр! Я обов*язково зроблю українську версію на цей трек у себе на каналі!", "Ось,хто ДІЙСНО вміє створювати ЯКІСНУ музику і проникати глибоко в серце і душу,торкатися її нотки і струни!! СПАСИБІ тобі ВЕЛИЧЕЗНЕ за ЦЕ!!!" - пишуть шанувальники артиста.

"Згадувати": Макс Барських представив нову пісню про кохання"Згадувати": Макс Барських представив нову пісню про коханняСкріншот коментарів (youtube.com)

Дату релізу п'ятого лонг-плея музиканта оголосить випускаючий лейбл, а live-презентація альбому "7" відбудеться 29 листопада в київському Міжнародному виставковому центрі. Режисером грандіозного шоу виступає Алан Бадоєв.

Нагадаємо, хіт Макса Барських став офіційним саундтреком до української комедії.

Раніше Макс Барських вразив шанувальників новим образом і поділився деякими деталями з приводу нового треку "Полураздета".

До речі, Макс Барських викликав бурю емоцій у своїх шанувальників, розповівши про перший поцілунок.