ua en ru

Наркологи назвали 7 смачних продуктів, що викликають залежність

Наркологи назвали 7 смачних продуктів, що викликають залежність Фото: Шкідлива їжа (romashka-pizza.ru)

Лікарі рекомендують відмовитися від піци, картоплі фрі та солодощів

Лікарі з Національного інституту наркології США заявили, що деякі продукти можуть викликати залежність за типом наркотичної. Вчені попереджають, що потім відмовитися від таких продуктів у своєму раціоні буде дуже складно.

Серед такого "смачненького" перше місце займає піца. Лікарі кажуть, що вона жирна, солона, гостра, насичена рафінованими вуглеводами і жирами піца шкодить вашому організму, пише "Ліза".

Вiд чіпсів також слід відмовитися. Адже цей продукт незмінно призводить до гедоністичної гиперфагии, або поїдання не для втамування голоду, а заради задоволення, вважають фахівці.

Також в зоні ризику знаходяться солодощі - печиво, морозиво і торти. В них надмірно міститься багато цукру і насичених жирів.

А смачна картопля фрі викликає сильне звикання з-за високого вмісту акриламіду. І після поїдання порції картоплі, вже через короткий час людина відчуває бажання знову поїсти.

Бургери і весь фастфуд в цілому не рекомендується для вживання через канцерогенів, які в ньому міститься.

Солодка газована вода при тривалому використанні порушує обмін речовин. І тому людина легко набирає зайві кілограми.

Кави лікарі ще не заборонили, але пити більше трьох чашок в день не рекомендують. І при цьому не варто розбавляти напій вершками, додати цукор і всякі шоколадно-карамельні наповнювачі.

Раніше вчені довели шкоду вегетаріанства.