ru ua

Мати втопила власних дітей в озері: з'явилися несподівані подробиці

Мати втопила власних дітей в озері: з'явилися несподівані подробиці Фото: колаж РБК-Україна

У дитячому садку колишні колеги відгукуються про Катерину Бабкіну позитивно

36-річну виховательку столичного дитячого садка Катерину Бабкіну, яка в жовтні 2018 року втопила власних дітей у озері у Дарницькому районі, визнали неосудною і помістили до медзакладу закритого режиму. Як повідомляє "Сегодня", вона знаходиться на лікуванні у психіатричній лікарні трохи менше тижня.

Згідно з висновками комплексної психолого-психіатричної експертизи, у момент скоєння злочину жінка була в неосудному стані, і в результаті дії Бабкіної кваліфіковані за п. 1 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство двох осіб, а також малолітніх дітей).

Як з'ясувалося, в дитсадку вона працювала не просто вихователькою, а психологом.

Колеги Бабкіної відгукуються про неї як про чудового працівника, і нічого підозрілого в її поведінці не помічали. Кажуть, що з дітьми дуже добре проводила час.

Нагадаємо, що 28 жовтня Бабкіна, яку раніше кинув чоловік, зайшла зі своїм 5-річним сином і 6-річною донькою в озеро і силою тримала їх під водою до їх загибелі. Через добу вона на трасі під Черніговом розповіла колишньому чоловікові про скоєне.

Після страшного злочину інших працівників цього дитсадка змусили пройти огляд психолога, і висновки були зроблені позитивні.

Відео: YouTube / Сьогодні

Раніше ми писали про те, що арештована за вбивство двох дітей Катерина Бабкіна за рік до жахливого злочину замкнулася в собі і страждала після розлучення.

4 лютого київська місцева прокуратура завершила досудове розслідування за підозрою Бабкіної в умисному вбивстві дітей і направили в суд клопотання про застосування щодо підозрюваного примусових заходів медичного характеру.

Нагадаємо, Бабкіна переїхала до Києва з Криму і самостійно ростила двох дітей. З батьком дітей вона розлучилася, у нього вже інша сім'я. Але чоловік підтримував колишню дружину і допомагав їй фінансово.