"100 років": Родрігес і Малкович зняли фільм для показу в 2115 році

П'ятниця 20 листопада 2015 09:59

Автори хотіли створити витвір мистецтва, який буде досліджувати динамічні відносини минулого, теперішнього і майбутнього

Режисер Роберт Родрігес і актор Джон Малкович зняли фільм, який можна буде побачити лише через 100 років - 18 листопада 2115 року. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.

Автори картини, зйомки якої замовив коньячний бренд Louis XIII, помістили готову роботу в спеціальну капсулу і замкнули в сховище в будинку Людовика XIII у Франції.

Деталі сюжету стрічки не розкриваються, але відомо, що в ній показано різні уявлення про майбутнє. Творці опублікували на YouTube-каналі наукового блогу io9 три тізера, зображують одну і ту ж сцену, але в різних декораціях - відповідно з можливими варіантами розвитку цивілізації.

"Це може бути високотехнологічне майбутнє і культ комп'ютерів, постчорнобильська майбутнє або повернення до природи, або ретро-майбутнє, тобто таке, яким його представляли у науковій фантастиці 1940-1950 років", - уточнив Малкович.

Роберт Родрігес, знайомий глядачам за фільмами "Місто гріхів", "Від заходу до світанку", "Чотири кімнати" та багатьом іншим, сказав лише, що картина "емоційно напружена".

Разом з фільмом випустили тисячу металевих квитків, які дозволять нащадкам тих, хто їх придбав, побачити роботу.

До речі, у США знайшли "капсулу часу" з посланням для 2957 року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся