"Новий Інспектор Фреймут.Міста": відома ведуча визначить, наскільки українські міста комфортні для життя

"Новий Інспектор Фреймут.Міста": відома ведуча визначить, наскільки українські міста комфортні для життя
Фото: Ольга Фреймут (1+1)

Восени відбудеться прем'єра проекту, який покликаний налагодити діалог між жителями міст і місцевою владою

Телеканал "1+1" презентував передачу "Новий Інспектор Фреймут.Міста", у випусках якій ведуча Ольга Фреймут разом з таємними агентами проведе глобальні інспекції міст України і визначить, наскільки вони комфортні для життя. Журналістка відвідає навчальні заклади, медичні установи, оцінить чистоту доріг, повітря і води, безпечність та якість закладів харчування.

"Новий Інспектор Фреймут.Міста" - це величезний проект, покликаний змінити країну. Ми провели велику кількість інспекцій і зрозуміли, що потрібно рухатися вперед і розширювати межі. Українцям необхідно припинити скаржитися на владу і усвідомити, що проблема в нас самих, в нашому байдужість і невмінні спілкуватися з владою. Коли ми цього навчимося, тоді і наша країна почне змінюватися", - каже ведуча проекту Ольга Фреймут.

Інспекції проведуть в 10 містах України, але в яких саме – залишається секретом.

"Інспекції міст будуть проводитися за 5 критеріями: освіта, медицина, безпека, харчування, життя міських еліт. Над проектом працюють величезна кількість експертів: урбаністи, фінансисти, які будуть консультувати нас по бюджетах міст, архітектори, експерти з утилізації сміття, екологи", - розповідає керівник проекту Ксенія Чорна.

Нагадаємо, що восени українцям покажуть новий серіалул "Село на мільйон". Дванадцятисерійная комедія в стилі "Приборкання норовливого" розповість про молодих людей, які отримали у спадщину.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся