ua en ru

Співачка Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого українського бренду

Співачка Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого українського бренду Мішель Андраде у зйомці для VIKA ADAMSKAYA (фото: Євген Костюченко)

Співачка представила яскраві весняні образи

Україно-болівійська співачка 21-річна Мішель Андраде (Michelle Andrade), яка активно співпрацює з продюсерським центром MOZGI Entertainment, виступила в ролі моделі в рамках fashion-зйомки відомого українського дизайнера Вікторії Адамської.

Мішель Андраде

Мішель Андраде у зйомці для весняно колекції бренду VIKA ADAMSKAYA (фото: Євген Костюченко)

"Мішель Андраде - красива і талановита дівчина, яка вже підкорила країну мелодійними композиціями та запальними колоритними танцями. У зйомці нової весняної колекції бренду VIKA ADAMSKAYA Мішель постала в образах, які ідеально передають її характер", - зазначає команда дизайнера.

Співачка Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого українського брендуСпівачка Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого українського брендуСпівачка Мішель Андраде знялася в fashion story для відомого українського бренду

Мішель Андраде для бренду VIKA ADAMSKAYA (фото: Євген Костюченко)

Так, модні образи – це поєднання знакових для бренду речей: тільники, міні спідниці, кепки та футболки з принтами-слоганами, лаунж костюми і, звичайно, денім.

"Пісні і танці на знімальному майданчику наповнили кожен кадр з новим look-ом драйвом і енергією", - згадує дизайнер.

VIKA ADAMSKAYA

Мішель Андраде для бренду VIKA ADAMSKAYA (фото: Євген Костюченко)

Мішель Андраде для бренду VIKA ADAMSKAYA

Мішель Андраде для бренду VIKA ADAMSKAYA (фото: Євген Костюченко)

Нагадаємо також, що спеціально до Дня закоханих, 14 лютого в fashion-зйомці бренду дизайнера Анни Яковенко (ANNA YAKOVENKO) взяла участь новоспечена мама, бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (2016) і відома модниця Анна Різатдінова.

Гімнастка приміряла 5 романтичних образів спеціально до свята всіх закоханих.

Нагадаємо, що з 3 по 8 лютого в Києві проходила Ukrainian Fashion Week (Український Тиждень моди), в рамках якого українські дизайнери представили осінньо-зимові колекції 2018/2019 (відеорепортаж: STYLER.rbc.ua/ Валентина Балабанова)