Революція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEK

Революція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEK
Фото: Бренд POUSTOVIT пропонує звернути увагу на морські мотиви в наступному сезоні Весна-Літо 2017 (Віталій Носач, РБК-Україна)

54 покази, 24 локації, близько 18 тис. осіб – довгоочікуваний Український Тиждень Моди обіцяє розвіяти осінню нудьгу. З 12 по 18 жовтня більше 100 вітчизняних дизайнерів представлять модницям і модникам свої нові колекції сезону Весна-Літо 2017

39-й сезон Ukrainian Fashion Week, який стартував 12 жовтня під високою скелею Мистецького Арсеналу у Києві, в черговий раз довів, що мода здатна не тільки генерувати, але й тонко відображати зміни в суспільстві, політиці, економіці.

У новому сезоні дизайнери Українського Тижня Моди замахнулися на, здавалося б, недосяжні вершини – справжню революцію змін не тільки в fashion-індустрії, але й у всьому світі. Наші дизайнери також схильні до економічних катаклізмів. Однак мода прагне повернути продажі, увагу і фанатизм мас.

Недивно, що 39-а Ukrainian Fashion Week назве ще більше нових імен на модному ринку України, адже кому, як не молодим, руйнувати стереотипи.

Ukrainian Fashion Week: на гребені модної хвилі

Український Тиждень Моди в КиєвіФото: Традиційно Український Тиждень Моди відкривав показ POUSTOVIT (Віталій Носач, РБК-Україна)

Зухвалий дух змін простежувався з першим показом нового 39-го сезону Ukrainian Fashion Week, який традиційно відкрила колекція Весна-Літо 2017 бренду POUSTOVIT.

Зайнявши місця біля головного подіуму UFW в Мистецькому Арсеналі, рафінована публіка приготувалася "ловити" настрій майбутнього Тижня Моди, задавати який почала дизайнер Лілія Пустовіт.

"В душі ми всі залишаємося дітьми капітана Гранта, особливо коли ходимо під вітрилами або пірнаємо з аквалангом", - каже дизайнер про колекцію, натхнену активними видами спорту і романтикою морських подорожей.

Дизайнер Лілія Пустовіт, бренд POUSTOVITФото: Дизайнер Лілія Пустовіт (Віталій Носач, РБК-Україна)

Наростаюча ритмічна мелодія з мотивами морського прибою, приглушене світло, чорно-сині декорації подумки переправляли глядачів на піщаний берег вечірнього припортового містечка. Моделі з "мокрим" макіяжем (ефект вологої шкіри), які немов вийшли з морської хвилі, лише підкреслювали це настрій.

Метр вітчизняної модної індустрії Лілія Пустовіт пропонує в наступному теплому сезоні звернути увагу на комбінезони і сукні піжамного крою, спортивні костюми з шовку, брючні костюми з бавовни. Сукні з підрізами, сукні-сорочки, плаття-теніски, сукні-сорочки – все це також має місце бути у вашому гардеробі.

Революція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEK
 

Фото: Показ нової колекції Весна-Літо 2017 бренду POUSTOVIT на 39-й Ukrainian Fashion Week (Віталій Носач, РБК-Україна)

Колекція POUSTOVIT Весна-Літо 2017 – гармонія спортивної та романтичної стилістики. Лампаси спортивних костюмів використовуються як декор нарядних суконь, з шовку пошиті базові спортивні вироби, спортивні купальники надягають під прозорі шифонові сукні, а високе горло олімпійок використовується в крої речей.

Показ POUSTOVIT на Українському Тижні Моди 2016Фото: Показ POUSTOVIT завершився оригінально – моделі не пішли за куліси, а залишилися спілкуватися з глядачами (Віталій Носач, РБК-Україна)

Динамічний показ POUSTOVIT завершився досить несподівано. Замість звичного поклону дизайнера, основний акцент у фіналі був зосереджений саме на моделях. Дівчата не поспішали йти за лаштунки, зайнявши місця на тематичних подіумах навпроти глядачів.

Спочатку розгублена від неординарного ходу публіка швидко прийшла в себе. Гості 39-го Тижня Моди могли підходити до моделей, фотографувати їх, розглядати нову колекцію. Ефект був приголомшливий. Лілія Пустовіт змогла на кілька хвилин об'єднати на одному майданчику колекцію і глядачів, які немов поринули в морську безодню разом з моделями.

Організатори і дизайнери виправдали очікування: 39-а Ukrainian Fashion Week обіцяє бути сміливою, оригінальною і зухвалої. Хай живе революція змін!

Гості 39-й Тиждень Моди: день перший

Гості 39-й Тиждень Моди: день першийФото: У перший день 39-го Ukrainian Fashion Week відбулася презентація міжнародної бієнале fashion-ілюстрації IMAGO, яка проводиться в Україні вже втретє. На цей раз участь у конкурсі взяли 278 конкурсантів з 15 країн світу. Така вражаюча статистика стала підтвердженням актуальності fashion-ілюстрації у світі (Віталій Носач, РБК-Україна)

На головній локації Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі, крім двох подіумів, гостей чекає досить багато інших розваг.

Fashion-презентації, перформанси, шоу-руми – колекції Весна-Літо 2017 в рамках Ukrainian Fashion Week будуть представлені в різних, актуальних для кожного бренду, форматах.

Програма Ukrainian fashion week 2016Фото: Атмосфера Українського Тижня Моди радує несподіваними поворотами (Віталій Носач, РБК-Україна)

Зверніть увагу, що на території Мистецького Арсеналу в рамках 39-го Тижня Моди для відвідувачів буде працювати як ніколи багато шоурумів взуття, аксесуарів та одягу. Парфумерний корнер – новий формат для Ukrainian Fashion Week. У спеціальному просторі Мистецького Арсеналу, який збере відомих українських парфумерів, буде створено новий унікальний аромат "made in Ukraine".

Прогулюючись по широкому арт-простору з келихом білого сухого вина, приглядывайтесь до персон, які проходять повз, серед яких можна помітити добре знайомі обличчя.

Засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина ДанилевськаФото: Засновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська (Віталій Носач, РБК-Україна)

Ведуча Катерина ОсадчаФото: Ведуча Катерина Осадча (Віталій Носач, РБК-Україна)

Дизайнер Олексій ЗалевськийФото: Дизайнер Олексій Залевський (Віталій Носач, РБК-Україна)

Дизайнер Олена ГолецьФото: Дизайнер Олена Голець (Віталій Носач, РБК-Україна)

Дизайнер Жан ГріцфельдтФото: Дизайнер Жан Гріцфельдт (Віталій Носач, РБК-Україна)

Співачка Наталя ВалевськаФото: Співачка Наталя Валевська (Віталій Носач, РБК-Україна)

Український мистецтвознавець і фешн-критик Зоя ЗвіняцковськаФото: Український мистецтвознавець і фешн-критик Зоя Звіняцковська (Віталій Носач, РБК-Україна)

Колишній редактор українського Vogue Маша ЦукановаФото: Колишній редактор українського Vogue Маша Цуканова (Віталій Носач, РБК-Україна)

За лаштунками Ukrainian Fashion Week

Потрапити до самого "серця", за лаштунки Ukrainian Fashion Week, справа нелегка, але цікава. Гостям Українського Тижня Моди не можна пройти до гримерок і примірочих. Однак Styler пропонує хоча б одним оком подивитися на активний світ підготовки до зосередженим показів.

Революція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEKРеволюція змін: у Києві стартувала 39-ий UKRAINIAN FASHION WEEK
 

Фото: За лаштунками Українського Тижня Моди (Віталій Носач, РБК-Україна)

Ukrainian Fashion Week: програма та розклад показів

У програмі UFW: конкурси, лекції, креативна платформа для показів молодих талантів сучасної fashion-індустрії, модні шоуруми і багато іншого.

Головний подіум Ukrainian Fashion Week у Мистецькому АрсеналіФото: Головний подіум Ukrainian Fashion Week у Мистецькому Арсеналі (Віталій Носач, РБК-Україна)

Fashion-покази сезону весна-літо 2017 відбуватимуться на кількох майданчиках: головний подіум Мистецького Арсеналу та ще один у правому крилі будівлі. Також для демонстрації своїх колекцій на Ukrainian fashion week 2016 дизайнери вибрали досить незвичайні локації, серед яких природознавчий музей столиці, цирк і навіть школа. Новий проект на підтримку молодих дизайнерів Fresh Fashion Day гості UFW зможуть побачити 17 жовтня в КВЦ "Парковий".

Ознайомитися з детальною програмою Українського Тижня Моди можна в матеріалі Styler.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся