Відомий модний бренд представив пальто, шуби, блузи та іншу одяг з червоним візерунком, що викликають асоціації з українськими вишиванками
Італійський бренд Moncler, що спеціалізується на виробництві елітного чоловічого, жіночого, дитячого одягу та аксесуарів, показав на Паризькому тижні моди свою колекцію Gamme Rouge.
В осінньо-зимової колекції бренд зробив акцент на хутра. Так, Moncler показав білі шуби і пальта, розшиті квітами та камінням і прикрашені брошкою у формі сніжинок. Також у колекцію увійшли плісировані сукні та спідниці з етнічним орнаментом, схожим на український орнамент.
Фото: Колекція Gamme Rouge (moncler.com)
Можливо, творець колекції Джамбаттіста Валлі надихнувся колоритом українських вишиванок. Адже на фото видно, що червоні орнаменти на одязі моделей - навіть вишиті хрестиком.
До речі, американський Vogue присвятив статтю "революції" в українській моді.