Доведено поширення прибульців по всьому Чумацькому Шляху

Вівторок 16 жовтня 2018 07:35
Доведено поширення прибульців по всьому Чумацькому Шляху
Ілюстративне фото (pixabay)

Інопланетяни можуть розселитися з допомогою космічних об'єктів, включаючи метеорити і астероїди

Дослідники з Гарвард-Смітсонівського центру з'ясували, що живі організми здатні розселитися по всьому Чумацькому Шляху за допомогою різних космічних об'єктів, наприклад, метеоритів, астероїдів і комет. Про це повідомляє видання Science Alert.

Згідно з гіпотезою, мікроорганізми або речовини, необхідні для зародження життя, можуть переміщатися з однієї планети на іншу через космічний простір. Окремі клітини, які здатні пережити вплив вакууму та іонізуючої радіації, можуть разом з метеоритами або навіть космічними апаратами потрапляти на інші небесні тіла, де відновлюється їх життєдіяльність. Деякі вчені вважають, що живі організми могли потрапити на Землю разом з кометами мільярди років тому.

Попередні дослідження показали, що всередині Сонячної системи перенесення живих організмів з планети на планету цілком можливе, але в новій науковій роботі було наочно показано, що панспермія може здійснюватися між планетними системами в межах однієї галактики і навіть між близькими один до одного галактиками.

Вчені стверджують, що "переносниками" життя можуть бути об'єкти, подібні астероїду Оумуамуа. Планетні системи, в яких є газові гіганти, служать гравітаційними пастками для таких астероїдів. Системи з двох або трьох зірок здатні захоплювати навіть ті планети, що летять вільно, які зійшли з орбіти через істотні катаклізми.

Вчені підрахували, скільки скелястих об'єктів, що несуть на собі живі організми, що можуть бути викинуті з однієї системи і опинитися захопленими іншою по всьому Чумацькому Шляху. Якщо життя існує мільйон років, то міжзоряних "носіїв" життя, за розмірами подібних Оумуамуа, буде нараховуватися більше мільйона.

Таким чином, на ймовірність гіпотези про можливість перенесення живих організмів або їх зародків через космічний простір впливають такі фактори, як розмір об'єктів, їх швидкість і тривалість існування в системі. Навіть при найгірших варіантах різні регіони галактики здатні обмінюватися потенційно жилими небесними тілами.

Нагадаємо, що астрофізики з'ясували, яка ймовірність того, що земляни зустрінуть інопланетян. Згідно з висновками дослідників, якщо людство не знайде джерело радіосигналів в радіусі 40 тисяч світлових років, то в галактиці немає нікого, крім нас. У своїх розрахунках вчений Клаудіо Грімальді скористався теоремою Байєса.

Ми писали, що китайські вчені розкрили технології інопланетян. Мова йде про загадковий луч, який, якщо вірити очевидцям, прибульці випускають з літаючої тарілки, тим самим притягуючи до НЛО людей, тварин і різні предмети.

А також про те, що 20% людей вірять, що інопланетяни живуть серед нас. В опитуванні взяли участь 23 тис. дорослих людей з 22 країн. Результати показали, що в Китаї та Індії в те, що іншопланетяни вже серед нас, вірять 40% опитаних.

Відео: Відеореєстратор: рідкісні кадри

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся