ru ua

В Україні вперше імплантували людині чіп у руку

В Україні вперше імплантували людині чіп у руку Фото: Вживлення чіпа в Україні (culturemeter.od.ua)

У інноваційному експерименті німецького професора взяв участь киянин

В Одесі на конференції IT-технологій вперше в Україні імплантували людині комп'ютерний чіп під шкіру. Процедуру провів професор Патрік Крамер, який помістив датчик чіп в ліву руку киянину Євгенію.

Людина з чіпом в руці

Фото: Першовідкривач - українець з чіпом в руці (culturemeter.od.ua)

"Коли чіп входить у ваше тіло, він не містить ніякої інформації, так як вона повинна бути стерильною. Після імплантації ви можете використовувати спеціальний додаток, щоб закодувати ту інформацію, яку ви хочете. Наприклад, ви можете закласти в чіп інформацію ключа від "розумного" будинку, сейфу, кредитної картки, розплачуватися електронною валютою Bitcoin, використовувати його як візитівку", - заявив провідний європейський біохакер Крамер, передає Культметр.

В Україні вперше імплантували людині чіп у рукуВ Україні вперше імплантували людині чіп у рукуВ Україні вперше імплантували людині чіп у руку

Фото: Вживлення чіпа під шкіру людини - вперше в Україні (culturemeter.od.ua)

Повідомляється, що чіп може довго знаходитися під шкірою і не вимагає живлення. За подією могли спостерігати більше ста учасників форуму, деякі, надихнувшись прикладом Євгена, також вживили собі електронні датчики.

До речі, ООН включила людину до рейтингу найбільш небезпечних тварин світу.