Знаки зодіаку від NASA виявилися фейком

STYLERНаука і техніка        20.09.2016 - 15:49
Фото: Зодіакальне коло (borongaja.com)
Фото: Зодіакальне коло (borongaja.com)

Аерокосмічне агентство пояснило чутки про те, що воно нібито додало нове сузір'я в зодіакальне коло

Деякі ЗМІ після статті про астрономію та астрологію, яка з'явилася в дитячому освітньому проекті NASA Space Place, повідомили, що агентство пропонує ввести нові знаки зодіаку від NASA.

Згідно з інформацією, яка почала поширюватися у пресі, в статті йдеться про те, що в зодіакальному колі колись був знак Змієносець. Але древні вавілоняни викреслили його з кола, оскільки знак не вписувався в річній 12-місячний цикл. Крім того, ЗМІ повідомили, що вчені пропонують змістити дати знаків зодіаку, оскільки за тисячоліття положення земної осі відносно сузір'їв змістилося й ті, хто вважають себе Левами, насправді можуть виявитися Раками.

NASA вирішило покласти кінець чуткам і пояснилося перед читачами, передає Gizmodo.com. Прес-секретар NASA Дуейн Браун запевнив, що агентство не збирався і не пропонував змінювати знаки зодіаку. А сама стаття була покликана пояснити різницю між астрологією і астрономією, які не мають нічого спільного. І вже тим більше у NASA немає інтересу до зодіакальним знакам і до того, щоб їх змінювати.

До речі, NASA заплатить $1 млн за кращого робота для польотів на Марс.

On Top