ua en ru

Відомий український ведучий побив колегу через невдалий жарт: усі деталі

Відомий український ведучий побив колегу через невдалий жарт: усі деталі Фото: (колаж РБК-Україна)

Андрій Джеджула побив відомого ведучого Володимира Такудіса

Андрій Джеджула побив свого колегу, відомого ведучого Володимира Такудіса за невдалий жарт. Про неприємний інцидент Такудіс написав в соцмережі на сторінці в Facebook.

За словами постраждалого, він разом з Володимиром Остапчуком був ведучим на одному заході, де вони пожартували про своїх колег, які з особистих причин були відсутні на вечірці.

"Ми з Вовою Остапчуком сказали жарт про те, що нам шкода, що "сьогодні з нами немає" певних гравців весільного ринку. Під сумну музику. Згадали про їх легендарність та внесок", - описав ситуацію Такудіс.

Після жартів ведучого запросили на зустріч під приводом обговорити минулий захід. І саме в той нещасливий день, коли Такудіс прийшов на місце, троє чоловіків на чолі з Джеджулою скрутили його і почали погрожувати. Потім дістали бритву і в декількох місцях на голові збрили частину волосся, а для більшого приниження - змусили записати на камеру вибачення за "невдалий жарт".

Відомий український ведучий побив колегу через невдалий жарт: усі деталіФото: (facebook.com/Владимир Такудис)

Андрій Джеджула також висловив свою думку. Він назвав Володимира Такудіса бездарною людиною, яка не змогла добитися нічого путнього за все своє життя. "Як ви вважаєте, чи смішно тим людям, які за 20 років поклали на цей бізнес і чогось в ньому досягли, а їх поминають?" - написав Джеджула.

А от звинувачення в свою адресу шоумен назвав брехнею і повідомив, що про побиття тамади нічого не знає. За його словами, Такудіс за своєю волею вирішив покаятися на камеру, а вистрижене волосся Джеджула "списав" на лишай.

Раніше ми писали про те, що у Києві маршрутник бризнув в обличчя газовим балончиком відомому волонтеру.

А також розповідали деталі жахливого побиття школяра у Маріуполі.

Ми повідомляли, що під Херсоном двієчники жорстоко побили однокласницю.