ua en ru

Крим - це Україна: "коханець" Ані Лорак дав майстер-клас українським співачкам

Крим - це Україна: "коханець" Ані Лорак дав майстер-клас українським співачкам Колаж РБК-Україна

Сергій Лазарєв висловив свою думку щодо Криму

Сергій Лазарєв, який раніше хвалився спільними фотографіями з Лорак, не згоден з групою Анна-Марія і вважає, що Крим-це Україна. Таку заяву він зробив ще у травні 2016 року в одному з інтерв'ю.

Коли телеведуча Катерина Осадча запитала у Лазарєва: "Крим - це Росія?", виконавець повідомив, що в корені з цим твердженням не згоден. А також розповів, що знає людей з України та абсолютно розуміє їх біль, переживання і втому.

"Ця загальна радість, що Крим повернувся... Я ось цієї ейфорії не поділяю. Я не знаю, може в мене полетять помідори з боку своїх, російських фанатів, але я звик так: я приїжджаю в Ялту - для мене це Україна", - прокоментував ситуацію виконавець.

Зазначимо, що на сцені Нацвідбору Ганна та Марія Опанасюк заявили, що в Україні почуваються "як у 30-ті роки Радянського Союзу", де їх "просто змушують відмовитися від батьків".

Нагадаємо, що спливли нові провокативні факти про скандальних финалисток Нацвідбору, а окупанти навіть запросили їх виступати на анексованому півострові.

До речі, ясновидиця розповіла про роман Ані Лорак і Сергія Лазарєва. Всі події останнього часу, в тому числі маса публікацій про особисте життя співачки, змусили Кароліну шукати собі справжнього друга, який міг би її підтримати і направити. Такою людиною, запевняє жінка, і став Лазарєв.