ru ua

Маркл залишиться без хресних батьків для дитини: подружжя Клуні розлучається

Маркл залишиться без хресних батьків для дитини: подружжя Клуні розлучається Колаж РБК-Україна

У разі розлучення їм доведеться поділити 250 млн доларів

Міцний шлюб колись завидного холостяка 57-річного Джорджа Клуні, який нещодавно потрапив в ДТП на Сардинії, і його дружини 40-річної Амаль Клуні (Аламуддин) дав тріщину. За версією західного таблоїду RadarOnline, подружжя знаходяться на межі розлучення.

За інформацією видання, Амаль з півторарічними близнюками Александром і Еллою втекла в їх новий будинок на Сардинії після вірогідної сварки. Після цього Джордж почав буквально завалювати Амаль повідомленнями з проханням побачитися з дітьми.

На що Амаль нібито відповіла, що якщо він раптом прийде, він буде змушений залишитися в будиночку для гостей.

Представники пари цю інформацію спростовують, називаючи історію вигаданою. Якщо чутки підтвердяться, Амаль і Джорджу доведеться ділити 250 млн доларів.

Маркл залишиться без хресних батьків для дитини: подружжя Клуні розлучається

Джордж і Амаль Клуні (фото: instagram.com)

Нагадаємо, Меган Маркл, яку нещодавно звинуватили в симуляції вагітності, і принц Гаррі повідомили, що подружжя Клуні стануть хрещеними батьками їхньої дитини. Чи будуть Джордж і Амаль хрестити майбутнього члена королівської сім'ї, якщо розлучаться, поки не повідомляється.

Раніше ми також повідомляли, що російський продюсер Олександр Цекало нещодавно розлучився з сестрою Віри Брежнєвої Вікторією Галушкою і вже встиг зробити пропозицію новій обраниці.

До речі, Ані Лорак, яка перебуває в шлюборозлучному процесі з чоловіком Муратом, відмінно проводить час в якості холостячки.