ru ua

Меган Маркл і принца Гаррі розлучать у день святого Валентина

Меган Маркл і принца Гаррі розлучать у день святого Валентина Колаж РБК-Україна

В цей день у принца інші плани

Очевидно, герцоги Сассекські проведуть 14 лютого окремо. Справа в тому, що Кенсінгтонський палац у Twitter поділився новиною про те, що у герцога Сассекського на цей день дуже щільний розклад.

Принц Гаррі, як генерал-капітан королівських морських піхотинців, повинен 14 лютого відвідати вчення Exercise Clockwork в Норвегії, щоб відсвяткувати 50-річчя операції в Бардуфоссі.

Kensington Palace (twitter.com/KensingtonRoyal)

"Exercise Clockwork - це традиційна назва щорічних зимових навчань, які проводяться в одних з найскладніших у світі умов, в 200 милях від Полярного кола, де з 1969 року пройшли підготовку понад 16 000 моряків і льотчиків Королівського флоту", - написав Кенсінгтонський палац у Twitter .

Про плани герцогині на цей день поки що нічого не сказано. Але достовірно відомо, що вона зараз не подорожує, оскільки знаходиться на пізніх термінах вагітності.

Меган Маркл і принца Гаррі розлучать у день святого Валентина

Принц Гаррі і Меган Маркл (фото: instagram.com)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що старша зведена сестра герцогині Сассекської Саманта Маркл анонсувала вихід своєї другої книги "У тіні герцогині", в якій пообіцяла розповісти правдиву історію відносин Меган з її сім'єю.

Раніше ми писали про те, що Кейт Міддлтон хоче четверту дитину, вона планує народити її в 2020 році.

До речі, астрологи вже напророкували долю майбутньої дитини Гаррі і Меган, яка, ймовірно, народиться під знаком Тільця.