ua en ru

Потрібно вдатися до провокації: Полунін висловився про скандал зі своїми записами

Потрібно вдатися до провокації: Полунін висловився про скандал зі своїми записами Колаж РБК-Україна

Артист розповів, хто насправді видалив його записи в Instagram

Відомий танцюрист балету Сергій Полунін, який прославився своїми скандальними записами про Володимира Путіна, повідомив, що його акаунт зламали і видалили всі пости, але він не має наміру зупиняти свою діяльність в соціальних мережах. Про це він заявив під час конференції Digital Life Design в Мюнхені, пише видання Thebabel.

Він пояснив, що татуювання з Путіним він зробив для того, щоб захистити президента РФ від негативної енергетики, так як британська преса писала про нього багато негативу. Полунін вважає, що через 3-4 роки думка про Путіна зміниться у багатьох людей, а поки він дивиться на це татуювання і це "змушує любити його ще сильніше".

Після публікації фотографії з татуюванням, багато хто вважав, що кар'єра Полуніна може швидко піти на спад. Однак танцюрист з цим не згоден.

"Не думаю, що моя кар'єра закінчена. Світ великий. Якщо для вас десь закриваються можливості, то можна поїхати, наприклад, в Індію або до Китаю", - висловився він.

Також Полунін пояснив за що його звільнили з Паризької опери. У грудні він опублікував пост, в якому звернувся до артистів балету і висловився про роль чоловіка і жінки.

"Мужик повинен бути мужиком на сцені, вже є балерина, не повинно бути двох. Чоловік повинен бути чоловіком, а жінка — жінкою. В світі балету багато хто вважає так само, але мало хто наважується про це говорити вголос. Завдання жінки – це виховання дітей. Для жінки це природно, а чоловіки роблять це більш дистанційовано, навіть якщо дуже люблять дитину. У цьому головна відмінність", - написав артист.

Тепер він пояснює, що мав на увазі різницю в чоловічій і жіночій енергетиці. При цьому він зазначив, що нічого не має проти геїв і щиро захоплюється творчістю Фредді Мерк'юрі, Елтона Джона, а також фотографом і режисером Девідом ЛаШапелем. Його ініціали він навіть набив на руці.

Полунін підтвердив, що його аккаунт в Instagram зламали і видалили всі записи, які він раніше писав. Однак артист зазначив, що свою діяльність в соціальних мережах припиняти не збирається і збирається відновити свій обліковий запис.

"Іноді потрібно вдатися до провокації для того, щоб тебе почули", - сказав артист і визнав, що не всі розуміють те, що він хоче висловити у своїх постах.

"Тому я планую працювати з людьми, які допоможуть мені правильно сформулювати посил, який я хочу донести", - додав Полунін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зі сторінки Полуніна зникли всі записи про Путіна.

А також розповідали про те, що українська балерина висловилася з приводу Полуніна.