ru ua

Порхун: треба робити правильний вибір заради тих, хто загинув

Порхун: треба робити правильний вибір заради тих, хто загинув Фото: Олександр Порхун

Герой України взяв участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом"

Українські військові на Сході воюють за свою світлу країну, свою Батьківщину, за краще майбутнє для своїх дітей. Саме тому сьогодні варто робити правильний вибір, щоб не була даремною втрата життів наших воїнів, втрата здоров’я і пролитої крові на території, де йде війна з Російською Федерацією.

Про це під час форуму "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом" розповів майор, Герой України Олександр Порхун.

"Мені постійно задають - раніше, коли я був військовослужбовцем, і тепер, коли вже військовий пенсіонер - таке запитання: а за що ви воюєте і що ви підтримуєте на сході України? Я постійно відповідав і відповідаю понині: ми воюємо за свою світлу країну, за свою Батьківщину. Ми впевнені, що наші діти будуть жити набагато краще, ніж живемо і жили ми до цього. І ми це зрозуміли з початку війни. Ми зрозуміли, що ми самостійні. Ми зрозуміли, що ми даємо по зубам великими кулаками агресору, Російській Федерації. Ми зупинили її в 2014 році і своїми силами стримуємо по цей день", - розповів він.

Разом з тим Порхун нагадав, що війна не буває без втрат.

"І багато людей - військовослужбовців, цивільного населення Донбасу - віддали своє життя з ціллю, щоб наша країна процвітала, розвивалась. З ціллю, щоб їхні діти жили в радощах, в щасті. Я прошу вас віддати полеглим воїнам, за нашу батьківщину хвилину мовчання. І закликаю нас всіх зробити правильний вибір, щоб не було даремною втрата життів наших воїнів, втрата здоров’я і пролитої крові на території, де йде війна з Російською Федерацією", - завершив Герой України.

Як повідомлялося, раніше Герой України, 24-річний командир роти 1-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади Василь Тарасюк з позивним "Тайфун" розповів про бої під Авдіївкою, після яких він отримав "Золоту зірку". За словами воїна, його нагорода належить всьому підрозділу.

Також ми писали про те, що 23 січня у Києві у Володимирському кафедральному соборі почесний патріарх ПЦУ Філарет, якому виповнилося 90 років, на урочистому богослужінні звернувся до українців із промовою.

Нагадаємо, раніше у січні відома українська волонтерка просила українців допомогти Народному Герою України, якому нещодавно зробили трансплантацію нирки і тепер він потребує дорогих ліків.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна