ua en ru

Проходить хіміотерапію: у Софії Ротару виявили страшну хворобу (фото)

Проходить хіміотерапію: у Софії Ротару виявили страшну хворобу (фото) Софія Ротару (фото: facebook.com/sofiarotaru.official)

Софія Ротару шокувала шанувальників останніми фото

Софія Ротару проходить курс хіміотерапії через туберкульоз, на який страждає вже багато років. Легендарна співачка серйозно хвора, вона скасувала всі концерти і намагається уникати появи на публіці, повідомляють росЗМІ.

Стверджується, що саме проблеми зі здоров'ям стали причиною самітництва Ротару. Тим не менш у ЗМІ потрапило фото, на якому співачка виглядає хворою і змученою.

До речі, туберкульоз 71-річній Ротару поставили дуже давно, коли їй було всього 27 років. Тоді співачці вдалося вилікуватися від страшної недуги. Але через кілька десятиліть хвороба знову повернулася до легендарної артистки.

Проходить хіміотерапію: у Софії Ротару виявили страшну хворобу (фото)

Софія Ротару хворіє на туберкульоз і проходить хіміотерапію (фото: росЗМІ)

Нагадаємо, раніше директор Ротару пояснив, з чим пов'язане рішення артистки не виступати на території Росії. Він спростував припущення про те, що у виконавиці проблеми зі здоров'ям і пояснив, що співачка стала частіше відмовлятися від виступів у Росії, оскільки їй не подобається літати з пересадками.

Тим не менш у 2018 році ЗМІ облетіла новина, що співачка втратила свідомість під час концерту в Уфі через стрибок тиску. Коли Ротару прокинулася, вона деякий час не могла усвідомити, що сталося і не впізнавала людей. Повідомлялося, що співачка була шпиталізована у важкому стані і деякий час провела в реанімації.

София Ротару (фото: instagram.com/sofiarotaru.official)

До речі, не так давно Софія Ротару опублікувала фото покійного чоловіка Анатолія Євдокименка - українського музиканта і керівника ансамблю "Червона рута", який помер у 2002 році у віці 60-ти років. Виконавиця зворушливо підписала пост: "Сьогодні тобі виповнилося б 77. Ти завжди в моєму серці".