ua en ru

"Помістили в реанімацію": відому українську співачку госпіталізували у важкому стані

"Помістили в реанімацію": відому українську співачку госпіталізували у важкому стані Фото: (РБК-Україна/Віталій Носач)

Ротару стало погано відразу після концерту

71-річна Народна артистка України Софія Ротару відчула себе погано прямо під час виступу на корпоративному заході. Жінці вдалося виконати заплановану програму, але в гримерці артистка відчула сильне запаморочення. Відразу після пригоди жінку госпіталізували. Про це повідомляє Starhit.

Як повідомляють місцеві новинні видання, артистка ледь не втратила свідомість під час виступу в Уфі. Повідомляється, що жінка виступала на корпоративному заході і до погіршення самопочуття встигла доспівати всі заплановані хіти. Відразу після вона відчула нездужання і сильне запаморочення.

Співачку терміново госпіталізували в одну з уфимських клінік. Кращі лікарі республіки борються за життя Софії Михайлівни. Лікарям і медсестрам заборонено розповідати будь-яку інформацію про стан артистки. Відомо, що на даний момент співачка в реанімації.

"Співачку помістили в реанімацію, зараз за її життя борються уфімські лікарі. Відомо, що Софія в свідомості і їй надається вся необхідна допомога", – повідомило джерело.

Повідомляється, що привезли артистку пізно ввечері в суботу, 25 серпня. Одна з медсестер уфимської лікарні порушила мовчання і розповіла, у якому стані доставили артистку.

"Ротару зомліла, тому що у неї стався різкий стрибок тиску. Прокинувшись, вона втратила пам'ять, не розуміла, де знаходиться, не впізнавала людей", – розповіли в лікарні.

Медпрацівники розповіли, що стан Народної артистки покращився.

"Зараз Софії Михайлівні краще, пам'ять повернулася, голова не паморочиться, але ми вирішили ще кілька днів поспостерігати, не відправляти в дорогу, не ризикувати. У неї не інсульт, вона розмовляє, з промовою все добре", – уточнили медики.

Коли кореспонденти запитали про стан співачки у її директора, він відповів: "Я не буду коментувати її госпіталізацію, це поза межами моєї компетенції".

Нагадаємо, що у Москві госпіталізували відому актрису.

Ще ми писали про те, що у Росії терміново госпіталізували зірку "Забійної сили".

Також відому російську актрису, дружину Андрія Мягкова Анастасію Вознесенську паралізувало після перенесеного інсульту.