ru ua

Помер відомий композитор, автор хіта "Алеся"

Помер відомий композитор, автор хіта "Алеся" Фото: Ігор Лученок (facebook.com/mediabrest)

Він працював з багатьма відомими виконавцями

У Білорусі на 81-му році життя помер відомий білоруський і радянський композитор Ігор Лученок. Про це повідомив керівник ансамблю "Сябри" Анатолій Ярмоленко на своїй сторінці у Facebook.

Знаменитий композитор, народний артист Білорусі та СРСР Ігор Лученок помер у Мінську 12 листопада. За попередньою інформацією, композитор помер від наслідків інсульту, який він переніс 2 листопада.

"Пішов у світ інший великий композитор, народний артист СРСР, народний артист Білорусі Ігор Михайлович Лученок... Співчуття рідним і близьким", — написав Анатолій Ярмоленко.

Помер відомий композитор, автор хіта "Алеся"

Фото: Ігор Лученок (sb.by)

Ігор Михайлович Лученок народився 6 серпня 1938 року. Був композитором широкого профілю – він писав музику в різних жанрах, таких як вільно-симфонічний, камерно-інструментальний, камерно-вокальний і найбільше – в пісенному.

Ігор Лученок написав музику до таких хітів як "Алеся", "Білоруська полька", "Травневий вальс", "Якби каміння могли говорити", "Лист з 45-го", "Пісня про Мінськ". Мотив цієї пісні досі відбивають куранти мінської ратуші.

Ігор Лученок працював з такими виконавцями як Софія Ротару, Валентина Толкунова, Лев Лещенко, Едуард Хіль, "Пісняри", "Сябри", "Вєраси" і багатьма іншими.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що помер видатний український кінооператор.

А також розповідали про те, що у Києві померла відома українська артистка Юлія Волчкова. Їй було всього 44 роки.

Відео: РБК-Україна